Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 29.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема вероятностнови  
Авторняkoи (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 21:10



каква е вероятноста от инфектиране при попадане на кръв върху зрава кожа от убит комар



Тема Re: вероятностнови [re: няkoи]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 21:49



Щом кожата е здрава 0%



Тема Re: вероятностнови [re: няkoи]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.08.08 08:12



Ако сам си убиеш комара върху тебе си вероятността това да е твоя кръв е почти 100 %



Тема Re: вероятностнови [re: няkoи]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано28.08.08 08:53



Никаква!



Тема Re: вероятностнови [re: няkoи]  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 11:23



NO NO NO BAMBINO!!!NENTE 0%



Тема Re: вероятностнови [re: любoпитeн]  
Авторwish (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 20:31



[url][/url

нулева



Тема Re: вероятностнови [re: wish]  
Автор wish_ (красива)
Публикувано28.08.08 20:40



нулева



Тема Re: вероятностнови [re: няkoи]  
Авторcимoнa oт 1973 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 23:24



инфектиране с кво?
С малария ли? Мноо голяма. Маларията е много опсна болест и се разпространява от комари. Приинителя и се казва малариен плазмодии и е едноклетъчен микроорганизъм със сложен цикъл на развитие.



Тема Re: вероятностнови [re: cимoнa oт 1973]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано29.08.08 08:55



За малария ли е този клуб?



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: вероятностнови [re: cимoнa oт 1973]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 10:26



О, познания по малария демонстрираме? :) Ама нали схващаш, че човекът не питаше за това.


Между другото и на мен ми е интересно що, аджеба, не можем да се заразим с хив от комар. Знам, че комарицата ни пие кръвчицата, знам, че кат се налочи спира да папка, ама като съм размазвал комарици връз мен, бая кръв е имало понякога. Не може ли дзверкинята да е кльопала от хив+, ама да не се е натъпкала като хората и да е решила десерта да го поръча при мен. И хоп! Прави ми дупка в кожата, аз я цапвам злобно и кръвта на хив+ влиза през дупчицата в мен. Логично ми изглежда, ама на мен ми изглежда логично да не се доверявам на голи твърдения и да търся по-задълбочена информация. Както ми се струва логично да я потърся първо в специализиран форум. Kакто ми се струва логично, че имащите тази информация не биха имали нищо против да я споделят. Нямам нищо против да я споделят с колкото си искат ирония, сарказъм или досада, но да я споделят. Ми да.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.