Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 01.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: към Черешканови [re: mustangGT]  
Автор 4ereshka (минаващ)
Публикувано05.09.08 14:37



Вече обясних по въпроса, защо съм го писала. После се извиних. Имаш ли желание още да се заяждаш, или да спрем до тук?



Тема Re: към Черешканови [re: 4ereshka]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 16:11



Първо мисля, че трябва да се извиниш ан хората които обиди!
После да се извиниш и на хората които подведе със знанията си!



Тема Re: към Черешканови [re: mustangGT]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано05.09.08 16:30



Е, то май се извини момичето! Пък и на всеки се случва да посбърка малко. Тя предполагам вече се е замислила, че след като повечето пишещи тук взеха еднакво отношение към постовете й, може би има някакъв пропуск. Аз предлагам да оставим това и да се захващаме със сериозните неща - например мислете къде ще си развеете г...за в почивните дни





Тема Re: poludqvam liнови [re: MycтaнrГT]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 18:15



Здравейте!Какво значи "спин отрицателен".Това ми го съобщи приятелка , без обяснение .Предполагам, че си е правила изследвания и резултата отрицателен.Права ли съм?



Тема Re: към Черешканови [re: 4ereshka]  
Автор4y6ka (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 19:19



а заяждането ти го започна! Най-вече с това че наистина не знаеш кой стои от отсреща! Например има доста лекари психолози, членове на организации подкрепящи хора живеещи с ХИВ и СПИН, и психиатри, и доброволци, и юристи, и др. но набързо започна да им поставяш диагнози, да ги пращаш наляво на дясно и прочее. Не че нещо си "навредила" но не помогна и не успокои особено много!
Така не се успокоява! А и няма нужда - всеки случай си е частен, може и да се окаже например че успокоиш някой човек, и той днес като е петък иде в студенски град и забърши някой, и изведнъж да се окаже че вече е член на партията. А може да же така да се е напил че да не помни и случея щото може да се напил като прасе и да не знае сложил ли е капут. А може и да няма капут в момента но така да му се ебе че да риски. Още повече може и да иде на купонче, и да пробва венозно, и така. Просто няма нужда от успокоение тук според мен. Има нужда от правилно разбиране на ХИВ и СПИН, от тенденциите на съвременното лечение и т.н. останалото е бошлав работа!



Тема Re: към Черешканови [re: about blank]  
Автор4u6ka (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 19:24



не според мен, проблема си остава - всеки си мисли че това е мястото за успокоение. И всеки се нагърбва да успокоява! А това не е такова място, но пък щом сте го нарочили.... истинските проблеми оставят много назад, и в крайна сметка освен проблеми на хипохондрици тука никакви други не се поставят! Но това е злободневието де! Иначе кой Освен Мартин Карбовски го интересува що се бесят хората, например??? Къде къде поприятно е да хрутува за нечий пореден полов акт, страхът му от СПИН и грешния тест.



Тема Re: към Черешканови [re: 4u6ka]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано05.09.08 20:03



Права си в много отношения, Чушчице, но мисля, че тук се поставят и разискват всякакви проблеми, не мисля, че сме избягали далеч от истинските проблеми. Но нали занеш, че е малко вероятно и да ги решим....





Тема Re: poludqvam liнови [re: vili]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано05.09.08 20:10



Ми можем само да предполагаме! На мен термина "спин отрицателен" не ми е много понятен,макар да си мисля, че имам известни познания

Ако разсъдим логически, може да се сметне, че е правен ХИВ тест и е положителен, но все още не е в състояние СПИН - ? Ми пък питай я да видим какво ще ти обясни!



Тема Re: към Черешканови [re: about blank]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано05.09.08 20:48



Ех ако знаеха някои ентусиасти преди да пишат каква глутница изгладнели редактори-чакали ги чакат да се изпуснат нещо.
Но така е живота.
Доста неща се научават по болезнения начин.





Тема Re: към Черешканови [re: about blank]  
Автор4u6ka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 08:33



да да само дето в тези теми "от другите" има по 2-3 мнения, и се подминават като малка спирчица от тежкотоварен влак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.