Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 23.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпроснови  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 14:09



Здравейте, интересувам се дали 1,5 месеца до 2 са 100% реален резултат както казваха ш КАБКИС?!?!
И дали старите СТАТПАК 2 които бяха в КАБКИС са надежни? Имах рисков (? бях с качулка без да се скъса или изхлузи, но всепак се притеснявам...?) контакт едно време и си направих тест 2 месеца и нещо след него със СТАТПАК 2 в КАБКИС, мога ли да съм 100% сигурен за резултата?
Ще помоля да няма заяждания и брутални отговори :)



Тема Re: Въпроснови [re: niakoi]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 14:36



Съмнявам се че тестовете в Кабкис изобщо някога не са били надеждни.Щом там така са ти казали значи наистина е така.А по въпроса за 100% сигурност мисля че тук всички ще ти кажат че такъв можеш да получиш на 3-тия месец/и аз искам да е по-рано ама нема/, доколкото разбирам е минало доста време оттогава така че нищо не ти пречи да отидеш и да си направиш нов тест и да си си спокоен.
П.П. Не виждам нищо рисково в ситуацията ти ама щом така си решил че си застрашен бегай на тест!!!!



Тема Re: Въпроснови [re: dada]  
Авторниakoй (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:05



Но в КАБКИС ми казаха, че 1,5 месеца са достатъчни ?!?!



Тема Re: Въпроснови [re: ниakoй]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:11



Ами ти избираш дали да им се довериш или да поддадеш на страха , който се опитва да те завладее, тъй като и аз се съмнявам едва ли не във всичко ще те посъветвам/както направих и в предишния пост/просто отиди отново, няма как да ти помогнем оттук.
П.П. на мен пък преди 2 дни ми казаха 3 месеца така че........ наистина незнам



Тема Re: Въпрос [re: dada]  
Авторниakoи (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:14



добре де, аз го направих 3тия месец, не на 2рия, но все пак да питам





Тема Re: Въпроснови [re: niakoi]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:30



Ето какво си написал "контакт едно време и си направих тест 2 месеца и нещо " .Това мога да го тълкувам като 2 месаци и 1 ден и като 2 месеца и 29 дни а сега изведнъж си го правил на 3-тия месец номера е да е СЛЕД 3 месеца или казано друго яче след 12 или 13-та седмица.Мисля че темата се изчерпа



Тема Re: Въпроснови [re: dada]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 17:35



Щом си бил с "качулка" и заставаш зад думите и делата си, няма от какво да се тревожиш!



Тема Re: Въпроснови [re: Пeнчo]  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 18:10



Ами пипнах върха на качулката с пръсти докато я свалях и от това ми е притеснено... :)
Не разбрах това време което е минало (няколко дни преди 3 месеца) и използвания тест сигурен резултат ли е?



Тема Re: Въпроснови [re: niakoi]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано31.07.08 20:07



Младежо, контактът с презерватив не се води рисков и не е! Освен това свалянето на презерватива едва ли може да става с хирургически ръкавици(не се заяждам, шегувам се!

) ХИВ не прониква през кожата. Така че спри да ходиш по тестове, ходи профилактично 1-2 пъти в годината.



Тема Re: Въпроснови [re: about blank]  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 11:02



Ох, знам че не би обичате моята порода (хопоповци), но ми е малко трудно и затова се допитвам тук, чета форума от началото на 2006г.


Ето сега пак се сетих, че тогава резултата ми казаха малко раничко 5-10мин в този интервал и... се замислих дали не е рано, но пък ако излезе контролната черта?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.