Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 08.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В някакъв ужас съм  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 09:52



Сигурно Ви е писнало от такива теми, много Ви моля ако може да си изкажете мнението за тази ситуация!Преди месец и половина имах контакт и презерватива се скъса, имам тест на 4-та седмица в КАБКИС и на 6-та в частна лаборатория ,и 2-та отрицателни , но от три седмици не ми е добре преминах през всички възможни симптоми и ето сега няколко дни след последния тест цялата ми уста е в афти, хипохондрията яко ме тресе.....Само да допълня че и партньорът също направи тест на 6-та седмица ама някак си ме човърка здраво, и естествено много ме е страх.Възможно ли е въпреки че не ми е добре/тоест да речем образувам антитела/теста още да не отчита.
Благодаря на всички които ще се включат , и не ме нападайте изчела всичко в този форум от негоното създаване.



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
Авторkoli9O (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 13:46



не е нормално хората които се обръщат за помощ тук да са така стреснати някой да не ги "нахока" заради въпросите им.. не се притеснявай и аз и сестра ми имаме често афти особено това лято а моят и нейният тест са отрицателни, афтите са признак на някакъв летен вирус.



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: koli9O]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 14:01



мерси за отзива и дано да си права, може и да е вирус ама 3-та седмица да ме мори......де да знам , много съм се шашнала, не го познавам много добре човека , пък то и да го познавам гаранция няма ще изчакам още 1 седмица и пак на тест то друг вариант няма де



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 15:13



Мори ви хипохондрията, афтите и отпуснатото са от трешогите





Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: mustangGT]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано25.07.08 21:48



Ми аз за афти не съм чувал да са симптоми на СПИН,ама може. Обаче СПИН-на няма как да те тръшне за един месец, пък от сероконверсия толкоз време не ми се вярва да страдаш! Тъй че причината най-вероятно е другаде,като си решила, направи си тест след още някоя и друга седмица.
П.С. Афти се получават например ако си гризеш ноктите и мръсотията ти влиза в устетата! Иди на зъболекар!



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 12:27



Мерси на всички ,които се отзоваха

продължавам да си чакам да се изниже и тази седмица ,та да дойде времето за нов тест, продължавам да си мисля какви ли не неща дано да е излишно, но пък каквото дойде и в единия и в другия слечай предполагам живота продължава...



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 14:01



Споко бе, сестро. Нали пичът, от когото те е страх си е направил тест на 6-тата седмица след ебанта и е бил хив-? Значи със почти 100 % сигурност месец и половина преди това е бил здрав. Шансът да се зарази през този месец и половина преди ебането с теб и да те зарази е сравнително малък. Първо е малък шанса той да се зарази точно този месец и половина преди теб. После е малък шансът ти да се попаднеш на заразен предишния месец и половина и да се заразиш. Не се коси, всичко ще е ок, ама ползвай капути, бе. Нали за това ги правят - като решиш да ебеш нещо малко познато да не хванеш хив, сифилис, бебета, трипер, хламидии и др. такива.



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: P.]  
Автор P. (новак)
Публикувано28.07.08 15:15



А, сега видех, че се скъсал капута. Е, малшанс.



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 17:09



Днес не издържах и пак цъкнах тест....Само че съм много разочарована от служителката в КАБКИС много неучтива и доста скромна откъм отговори на въпросите ми , та чак по едно време ми се и скара

е ма..а му кой да питам тогава?е за тва ще има едни и същи теми и хората ще се побъркват.Тази същата особа ми каза че си губя времето и нямало положителен тест преди да са минали 3 месеца.....дали е компетентна?Ами естествено че не .Отишла е там да й мине просто работния ден



Тема Re: В някакъв ужас съмнови [re: dada]  
АвторMAPИ AHИ (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 19:05



Адрес: Министерство на здравеоопазването
бул. "Ал. Стамболийски" 39, ет. 3, ст. 5
София 1000
Тел.: (02) 930 1243; (02) 930 1274
e-mail: tvarleva@mh.government.bg


Напиши и или и се обади и и съобщи подробно това което написа тук, каква е служителката за какво е там и така. След като го направиш ще ти бъда много благодарна да ни съобщиш и тук как е реагирала. Тя е много интелигентен човек и за работата си като създава КАБКИС даже получи и медал!
Не знам дали знаеш!
Ще чакам скоро разяснения относно вашата кореспонденция.
Иначе, какво да те правим - че си го хванала хванала си го, защо обаче служителките се държат така грубо не знам. А не трябва! Трявбва веднагически да ти предпишат лечение. Според мен е добре да почнеш с Combivir и Stocrin. И тази идотка дето те е изгонила от КАБКИС, кой тя ли ще ти купува лекарствата???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.