Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 10.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема притеснена съмнови  
Авторkoli9O (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 15:32



здравейте на всички от клубътл. аз искам да ви попитам нещо отскоро имам някави признаци може и да си въобразявам от началото на годината се разболях поне четири пъти кръвните ми изследвания са в норма но никога не съм си правила изследване за хив срах ме е аз съм омъжена от четири години и последният ми рисков контакт е бил преди близо седем години тази година майка ми се разболя от рак лечението е много тежко и аэ много се стресирах покрай нея постянно имам някяви симптоми сега имам пърхут и ме сърби главата страшно много гърлото ме боли почти постоянно имах афти влагалищно течение моля кажете ми възможно ли това да са симптоми



Тема Re: притеснена съмнови [re: koli9O]  
Авторmimo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 16:03



edinstvenia na4in e test..........................vsi4ki simptomi koito imach bi mogal da gi ima i zdrav 4ovek ,no i seropozitiven. taka che otidi napravi si test i kakvoto ima da stava chte stane ,no ako ne si seropozitivna zachto triabva da se izma4vach che moje bi si,a ako si slu4aino triabva da prodaljich da jiveech ............kakto vi4ki nie seropozitivnite jiveem s tova! az ti pojelavam vsi4ko da bade nared i sam ubeden 4e chte e taka! uspeh



Тема Re: притеснена съмнови [re: mimo]  
Авторkoli9O (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 16:09



здрасти благодаря ти за отговорът ти имал ли си подобни симптоми ако е удобно да попитам и възможно ли е да ги имам след седем години аз съм от пловдив къде да си направя тест



Тема Re: притеснена съмнови [re: koli9O]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано10.07.08 17:06



според мен това не са симптоми на ХИВ.Но все пак се тествай - РИОКОЗ Пловдив ул "перущица"1, там е безплатно. Аз лично съм се изследвала в лаб. Писанец на Петко Д. Петков 23, ет.3 / вход на Търговски Комплекс GRAND от улица Петко Д. Петков/.Там струва 14 лв.



Тема Re: притеснена съмнови [re: lor4eto]  
Авторkoli9O (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 18:38



а във писанец знам я тази лаборатория, какъв е тестът бързо ли става? и да ви кажа много ме е страх ако е положителен как ще кажа на семейството си, как ще имам деца



Тема Re: притеснена съмнови [re: koli9O]  
Авторmimo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 20:30



skapa,parvo sam ubeden che ne si zarazena,no eventualno ako si.......................znaia che e trudno da kajech na semeistvoto si no ,te te obi4at a pak i ti niamach gram vina,ti si tazi koiato si za sa4uvstvie,deca moje da imach dori iako si seropozitivna i to napalno zdravi...................molia te idi ochte utre i napravi test za da zajiveech normalno i bez strahove





Тема Re: притеснена съмнови [re: koli9O]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано10.07.08 20:51



Никой не може да ти постави диагноза през интернет - единственият начин да узнаеш дали имаш ХИВ, е да си направиш тест. И колкото по-бързо го направиш, толкова по-бързо ще се успокоиш, защото неизвестността побърква сто пъти повече и от най-гадната истина.

Според мен, поне по твоите описания, вероятността резултатът ти от теста да е положителен, е нищожна. По-скоро, като те слушам, имаш признаци на хипохондрия, казвам го без ирония в случая. Хипохондричните страхове често са свързани с депресии, стрес, повишена тревожност и т.н. - което би било напълно нормална реакция след разболяването на майка ти. Така че, лично моето мнение е, че имаш нужда по-скоро от психотерапевт и/или психиатър - но все пак си направи един тест, за да излезеш (поне) от този филм.

Моля те да приемеш това само като предположения и препоръки, и то основани на бегло описание с много условности - а не като диагноза!

Доколкото разбрах, си от Пловдив - от пловдивските психолози съм чувала добри отзиви за Радка Цонкова, ето ти и координати:



Ето и още една пловдивска колежка - за нея нищо не знам, но има будещо доверие СВ:



Дано да бях полезна.



Тема Re: притеснена съмнови [re: Лилит]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано10.07.08 22:52



koli9O , понеже се интересуваш от лабораторията, резултатите стават за час и половина, можеш и в интернет да си го получиш или на място или по пощата.Ще ти дадат листче с парола, това е.Не се притеснявай, добре е да се отиде на тест, аз бях също като теб. И да добавя ,няма страшно нищо в теста, само минутка ти отнема там, това е.

Редактирано от lor4eto на 10.07.08 22:58.



Тема Re: притеснена съм [re: lor4eto]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано10.07.08 22:59



Ти май ме обърка с притеснената пловдивчанка, аз от нищо не се притеснявам.

Всъщност притеснявам се от някои неща, но те не са по топика на клуба.



Тема Re: притеснена съм [re: Лилит]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано10.07.08 23:23



аз на нея казвам, да, че трябва да отиде на тест и да не се страхува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.