Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 09.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема само един въпроснови  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано27.06.08 18:20



чувствам си точно под долната челюст от двете страни 2 малки лимфни възелчета, някога ги напипвам, повече дясното, то се мести и не винаги се напипва. Аз вече съм си втълпила, че имам хив, не зная дали да тествам, просто вече си зная-в шести месец съм от контакта. Това ли е най-големия знак за хив не зная.



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано27.06.08 18:24



Направи си тест. Диагнози по интернет не се поставят. Също така само тест може да покаже статуса ти.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: само един въпрос [re: Fireee]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано27.06.08 18:44



добре, но според теб да изчакам ли да мине малко от този шести месец или може и сега да очаквам истински резултат-в началото на шестия?



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано27.06.08 19:15



Предостатъчно си изчакала, иди си направи тест, та да се успокоиш.
И занапред си създай навика да почваш с теста, вместо да се вкарваш във филми.



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор about blank (новак)
Публикувано27.06.08 22:19



Мила моя, някои болести се лепват и от внушение! Някои проявления на това внушение се наричат хипохондрия! Ти си от скоро в този форум, но въпреки това би трябвало да си прочела всички важни теми. И ако си чела внимателно от тях щеше да си разбрала, че ти си първия случай в световната история, заразен с ХИВ от внушение! Ако наистина смяташ,че може контактът ти да е бил рисков, отиди на тест и не си измисляй симптоми, каквито при много от новоинфектираните въобще ги няма! В противен случай ще си помислим, че си решила да се подиграваш на пишещите в този форум!



Тема Re: само един въпроснови [re: about blank]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано28.06.08 15:50



вижте, с никой не се подигравам, не зная защо така ми преценихте думите. Просто питам, притеснявам се. Та въпроса ми беше - сега като имам 5 пълни изтекли месеца, ако направя тест МОГА ЛИ да му имам ПЪЛНО доверие?



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор about blank (новак)
Публикувано28.06.08 17:26



Да, отговорът на хората с опит е, че можеш да имаш пълно доверие на ХИВ тест 5 месеца след рисковия си контакт. Още в понеделник да отиваш в най-удобния за тебе КАБКИС и да си направиш тест! По най-бързия начин! Знаеш ли къде има КАБКИС-и?



Тема Re: само един въпроснови [re: about blank]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано28.06.08 17:40



зная,да,благодаря



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано01.07.08 23:02



ами направих си теста. Сега ви питам за последно - дадох 14 лв за този тест в частната лаборатория, в която ходя в Пловдив "Писанец", достоверен ли е вече този тест? И само сериозни мнения ако обичате.Благодаря много.



Тема Re: само един въпроснови [re: haligadka]  
Автор about blank (новак)
Публикувано01.07.08 23:22



Да, след като вече познаваме историята на контакта ти, да - тестът ти е достоверен, при условие, че междувременно не си била изложена на друг непосредствен риск от зараза! И само "за последно" да уточня за пореден път - няма никакво значение къде си си правила теста - в болница, в частна лаборатория, в КАБКИС - всички тестове са достоверни. Няма по-малко модерни и повече модерни, тестовете са еднакви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.