Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 24.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Симптоми и тест  
АвторПeтяД (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 10:05



Здравейте всички, обръщам се към вас защото съм много притеснена и няма кой да питам, а по прочетените мнения ми прави впечатление че има доста хора добре запознати с въпроса. Искам да ви попитам за нещо което ми се случва.
На 3-ия месец от рисковия контакт си направих тест в КАБКИС - отрицателен, след това на 3 месеца и 1 седмица се инаправих 2-ри тест - отново отрицателен, но вечерта след теста си измерих температурата беше 37,4 - и от тогава вече 1 седмица температурата ми е около 37,1 и не иска да спада. Та въпроса ми е възможно ли е това да са симтоми на ХИВ които се проявяват по късно от нормалното (прочетох че в масовия случай се появяват около 2-рата седмица от контакта) Според вас възможно ли е това да са късно праявяващи се симптоми, организма ми да не е изградил тези антитела в срок от 3 месеца или да търся причината за температурата другаде.
Поста ми стана малко объркан, но се надявам да разберете какво имам предвид.
Благодаря много!!!
Поздрави!!!



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: ПeтяД]  
АвторFireee (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 11:01



Търси причината другаде.



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: ПeтяД]  
АвторПeтяД (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 11:02



Извинявам се че пиша пак но забравих да добавя нещо, възможно ли е ако това са симптоми и са действали по времето когато съм си правила теста той да е показал невярно -
Рисковия контакт беше орална любов без презерватив, като еакулацията беше отвън, но ме притеснява тази предеакулярна (незнам как се пише) течност, притеснявам се защото човека е работил в Южна Африка и незнам там какво е правил, а и по времето когато стана "нещото" аз ходих на зъболекар и мисля че ми беше разранен венеца
Благодаря отново!!!
И извинявайте за тъпите въпроси, но когато човек е притеснен и няма кого да попита



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: ПeтяД]  
АвторFireee (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 12:47



Не, не е възможно. Всичко е наред, щом резултатът е отрицателен.



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: Fireee]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано24.06.08 17:41



ДА и моето мнение е такова, за 6 месеца тестът ти е 100 процентов! Това има съвсем друга вече причина.



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: lor4eto]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 20:48



Температурата Ви е нормална, в наше време "не нормална" се предвижда над 37,5
Вашата идва от напрежение...





Тема Re: Симптоми и тестнови [re: ПeтяД]  
Авторaboutblank (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 21:56



След като двата теста са отрицателни, идете при личния си лекар да търси причината другаде. За сега не сте за този форум, мисля аз.



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: aboutblank]  
АвторПeтяД (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 08:05



Много благодаря на всички за бързите отговори, всички сте много мили и аз съм ви АДСКИ благодарна, ще отида при личния лекър да видя защо е така и ще се опитам да забравя историята с НИВ-а. Само един последен въпрос, като бях последния път да си правя тест, лакътя ми беше разранен (бях паднала и понеже постоянно го беля не иска да зарастне) та като бях на теста легнах там на този стол и си облегнах лакътя там. Сега се притесних ако е било разранено дали може да се заразя там в кабинета? Или е невъзможно?



Тема Re: Симптоми и тестнови [re: ПeтяД]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано25.06.08 08:39



Не е възможно



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Симптоми и тестнови [re: Fireee]  
АвторПeтяД (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 09:11



Много ти благодаря! Надявам се наистина мислиш така, а не го казваш просто за да ме успокоиш

Предполагам че ХИВ не се разпространява толкова лесно, но все пак.... да попитам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.