Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 26.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИМАМ ВЪПРОС  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано22.06.08 20:21



Каква е разликата между тези тестове,в които взимат кръв от вената и други на които взимат от пръста? На кои по-може да се вярва?благодаря



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: lor4eto]  
АвторПMapинkин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 22:42



Ох, Лорче, на всички тестове може да се вярва! Чат-пат има фалшиви показания по ред причини, но е много дълго за обяснение, а и не е приоритет! Иначе ако си +, надали ще ти покаже,че си - , но и това го има вече в предни теми. Ама това твоето ми намирисва на хипохондрия! Захвани се с нещо разведряващо и полезно и го зае...и тоя ХИВ вече!



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: lor4eto]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано22.06.08 22:42



И на двата може да се вярва, стига да са направени определено време след контакта. Препоръчвам да минат 3 месеца.
Разбира се, по-удобно е да се направи тест с кръв от пръста, поне аз го предпочитам, защото не е приятно човек да го бодат във вената



No Fear
Destination Darkness

Редактирано от Fireee на 22.06.08 22:42.



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: Fireee]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано23.06.08 14:36



да това исках да зная, до сега тестовете ми са от вената правени. Вторият тест е правен на средата на 4-ия месец- негативен.



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: lor4eto]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано23.06.08 21:10



Ми спри се тогава с питанията вече.
Излишно е.



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: no one]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано24.06.08 14:43



да,аз ще спра,но писах на един КАБКИС на ел.поща и от там ми отговориха,че трябвало да се изследва и на 6 месец,че до 6 месеца е прозоречния период. Просто го казаха твърдо и ясно. И вече се обърках с тези неща, почти навсякъде се говори за 3 месеца, а тези казаха непременно и след 6 месец. Дали го казват за сигурност,не зная.



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: lor4eto]  
Авторaboutblank (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 21:52



Ужас, завиждам на търпението на модератора! Много бих искал и аз да имам такова, но за сега не успявам!





Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: aboutblank]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано24.06.08 22:29



не ви разбирам



Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: aboutblank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано24.06.08 22:50



А трябва


Просто се поставям на мястото на всеки човек, който е изпаднал в тази ситуация и все още не знае нищо за ХИВ. Сигурна съм, че писалите тук, поне голяма част от тях, са се разровили в интернет и са попрочели нещичко, дори и след нашите отговори. Дори този техен интерес към собственото им здраве е достоен за уважение

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: ИМАМ ВЪПРОСнови [re: Fireee]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано24.06.08 23:16



имам мамлка информация относно тестовете,но търся определено и ясно- след 3 месеца ок ли е всичко.Твоите отговори до сега са ми най-приятни и компетентни,благодаря ти.Продължавай да говориш така хубаво.Казвам истината.Само от теб чувам най-доброто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.