Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 25.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Непрекъснато имам някакви симптоми!  
АвторXипoxoндpиk (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 22:49



Здравейте!Изчетох почти всичко тук и започвам много да се притеснявам! Имам някакви грипоподобни симптоми от известно време. Чудя се,ако си направя тест за СПИН и излезе отрицателен, дали заради това ще ми отшумят симптомите после? И въпреки че СПИН не се хваща от въздуха, се притеснявам като отида на тест, ако мина след някой позитивен,който е бил там, дали няма и аз да се заразя? Или пък ако сложа лепенка на някой познат,който се е порязал вчера и раната му е започнала да заздравява,дали няма да се заразя,ако и той е заразен?Офффф! И не знам вече как точно да правя секс! Не знам кога презерватива се е изхлузил или пък се е скъсал! И дали да не мина само на любов със себе си,макар че и там не е много сигурно... Ами ако все пак се опитват да прикриват жестоката действителност и ме ухапе комар,който преди малко е ухапал серопозитивен! Много е трудно, а и не знам кога точно се появяват първите симптоми и какво представляват!
Четох,четох,четох, всичко разбрах, обаче пак се притеснявам! Дали не може някой да ми помогне с компетентна информация? Моля ви,подходете сериозно, ето в момента пак имам температура 36.8 ! Ужасно е, обаче не знам дали да отида при личния си лекар... Има ли смисъл, то ако съм заразен, нали няма лечение!





Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Xипoxoндpиk]  
Авторanonimna_ (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 14:54



Какви симтоми имаш, единствения на4ин да разбереш е като си направиш тест за Хив след 3 месец, може и след първия, но повтори теста 2 пъти`след 1 и след 3.И от комар разбери 4е неможе да сe заразиш !!!!!, и като се разминеш с хив-позитивен пак неможеш, Eдинствения начин е полов и кръвен! И от каде си мислиш че секи с който се разминеш е хив, стига с глупостите, като се разминеш с някой няма как да те зарази!Внимавай с кой си лягаш !!! И умната



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: anonimna_]  
Автор about blank (новак)
Публикувано17.06.08 20:24



Струва ми се,че колегата-хипохондрик просто е искал да направи едно малко обобщение...

Не е зле наистина повечето хора да се поучат от него! И да четат внимателно!



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано18.06.08 13:01



Колегата хипохондрик се е надсмял с едно малко обобщение на масовката на която сме свидетели от страна на обичайно питащите.
Просто един характерен образ на непрочелия, но с претенции да му се обясни всичко с две думи и разбира се задължително да му се отговори на момента.



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Xипoxoндpиk]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 18:03



36,8 градуса си е синдром. Опитай се да си я смъкнеш до 35 градуса. Ако не успееш - значи е хив. Или опортюнистична инфекция. Но не се притеснявай много. Все някой ден ще я смъкнеш до 35. А за секса мога да ти дам следния изпробван съвет: слагаш презерватив. Отгоре го омотаваш с четири пласта изолирбанд. Върху изолирбанда слагаш втори презерватив с ушички. За ушичките връзваш объл ластик за гащи и го връзваш за ташаците. Тях пък, за де не се изхлузват напред ги връзваш за котвичка, а нея я закотвяш в ануса, а него го запечатваш с червен восък, че държи на по-висока температура. Ефектът е двоен - хем няма да хванеш хив, хем няма да ти пада. Ама това не е всичко. Отиваш в N-ското поделение и за две бутилки пърцуца взимаш от старшината един противохимически комплект. Изкомандваш си: газ, чорапи, наметало и след изпълнение на командата - ебеш. Това го направих през 81-а година и имаше голям ефект. Въобще - давай го по-храбро! Веднъж се живее! Кажи не! на хипохондрията и бъди юнак кат мен. Оле!



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: P.]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано18.06.08 22:55



Тоя па

Е направо ме разби, особено това с ташацита и ануса. Този текст трябва да влезе в някой наръчник за безопасен секс, заклевам се

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: P.]  
Автор about blank (новак)
Публикувано18.06.08 23:00



Обаче ако я докара до 35 градуса температурата,ще мине на замръзване! И тогава лошо! А при колко градуса умира ХИВ-а? Чувал съм, че при 8 промила алкохол умира, ама до към 4 промила вече носителя му се е гътнал

А пък за секса - ами ако не иска да е..., ми да го е....т - ? Каква е схемата моля?



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Fireee]  
Автор about blank (новак)
Публикувано18.06.08 23:02



Еми да се надяваме, че тук четат хора,които искат и трябва да привикнат към безопасния секс, така че колегата Р. мисля,че би могъл да бъде изключително полезен! Пък ако издаде наръчник, може и някое евро да припечели





Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано18.06.08 23:03



Пич, това за промилите не съм го чувала, но звучи интересно!
Мисля, че един семинар с "лекуваща" цел ще дойде добре на бая народ, пък който оживее

Аз моето добиче от утре почвам да го наливам!

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Fireee]  
Автор about blank (новак)
Публикувано18.06.08 23:11



Ми може пък да пробваме! Току виж се окаже,че на някой ХИВ-чето му пукяса преди 4-те промила! И тогава пича ще си е жив и здрав, пък и негативен накрая! Ще е изморил гадинките и то по приятен начин

Е, 2-3 дни тежък махмурлук,ама това се преживява




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.