Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 23.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано18.06.08 23:23



Ми да, ето идея, и то много качествена! А аз ще седя отстрани и ще гледам сеир


Ма да ти кажа, това копеле не ми се вярва да пукне толкова лесно...

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Fireee]  
Авторaboutblank (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 09:08



Що пък ще седиш и ще гледаш сеир! Като си нямаш ХИВ, да не би да не може да се наливаш?!

няма само другите да се мъчат с махмурлука я!



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: aboutblank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано19.06.08 09:17



Аз ще направя научен експеримент, заради това трябва да съм в кондиция, за да мога да опиша подробно резултатите, страничните ефекти от този вид лечение и възстановителния период



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: P.]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано27.06.08 15:11



Боже, как съм могла да го изпусна това ръководство! Отдавна те подозирам, че си гениален, но днес съмнението се превърна в убеждение.

Защо не го доразвиеш и не издадеш книга? Ще удариш Дюкан в земята, ще се прославиш и ще забогатееш. Тъкмо сега е сезонът, през който народът се ебе най-много, колкото и да ме изумява това, тъй като на мен жегата ми заличава окончателно и без друго вялото либидо.

В продължението очаквам инструкции за жени, тъй като тези очевидно не са приложими за нас. Аз имам някои идеи, но ми е неудобно да ги споделя, а на теб очевидно не ти е.



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано27.06.08 15:35



Рано или късно всички ще се гътнем и тогава ще го докараме до доста под 35 градуса. Дори подозирам, че колегата Р. е имал предвид именно този неизбежен и класически страничен ефект от гътването.



А за изтребването на вируса предполагам, че има и други бързи и ефикасни начини. Преди години бях чела някаква класация за най-нелепа смърт - един от победителите беше някакъв пишман-риболовец, който една нощ рекъл да бракониерства. За целта пуснал в язовира 220-волтово електричество - за да сломи съпротивата на рибата - но по едно време несъобразително решил да се изпикае в същия язовир. Та ако е бил вирусоносител, навярно това му е решило проблема от раз - друг е въпросът, че това е доста сталински подход.



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Лилит]  
Автор about blank (новак)
Публикувано27.06.08 21:34



Ми то и аз очаквах да има продължение с описание на обратния случай, обаче няма, а пък ми е интересно

Ето сега трябва и за жените да се включи инструкция!



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Лилит]  
Автор about blank (новак)
Публикувано27.06.08 22:36



Хе, тази класация на нелепите смърти ме заинтригува! Малко извратено като че ли, но на мен са ми интересни такива неща. Дори намерих победителите за 2007 год.! Та извън темата и форума да ви кажа, че в Мин. на Културата има изложба "Надписъ", в която авторът е събрал и изложил снимки на любопитни, страховити, смешни, неграмотни и всякакви подобни надписи и табели, което ще е интересно да се види! Напр.: "Не паркирай! Очаква те смърт!"

Виж как неочаквано може човек да намери смъртта си, пък тука за две подути лимфни възелчета цяла тема отварят! И те кой ги знае дали са подути наистина!
Виж авторът на текущата тема си има сериозни здравословни проблеми, които не бива да се подминават с пренебрежение!



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.06.08 01:55



Нали за това говориш:



Ето тук можеш да се насладиш на творбите му:



Няма ги всичките с надписите, но пък има други, не по-малко хубави.



Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: Лилит]  
Автор about blank (новак)
Публикувано28.06.08 08:06



Да, точно за тези! Супер са, вас кефят ли ви?





Тема Re: Непрекъснато имам някакви симптоми!нови [re: about blank]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано28.06.08 08:35



Ахахахаха


Не паркирай, оти пречиш и че патиш!
Един познат събираше стари табели. Имало е случаи, когато е давал луди пари за някоя такава, или пък е правил какви ли не магарии, за да свали някоя и да я открадне. Имаше страхотни шедьоври от комунистическо

No Fear
Destination Darkness



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.