Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 29.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Период на изследване  
АвторAZe (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 14:28



Здравейте всички,

Първо поздрави за чудесния и полезен club. Искам да попитам нещо тъй като хората тук са доста по запознати от мен. Вчера си правих тест за HIV във клиники Торах, беше отрицателен. Това което ме притеснява е че от рисковя контакт са минали 2 месеца и половина а не точно 3. Та въпроса ми е може ли да вярвам на този тест или тъй като периода не е точно 3 както трябва. Допълнителното ми притеснение се поражда и от факта че в момента имам вси4и симптомо на грип.

Благодаря предварително за отзивчивоста!
Поздрави



Тема Re: Период на изследваненови [re: AZe]  
АвторAZe (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 16:13



Здравейте отново, само да допълня нещо че пропуснах Знам че ставам хипохондричка вече но говорих с лекарката в кабкис в студентски град (невероятно мила и отзивчива жена) тя ми каза че след като е минал един месец няма смисъл да си правя теста пак, 3 - те месеца били абсолютна величина и че щом теста е правен в Торакс няма проблем Вие как мислите, да го правя ли пак този тест или няма смисъл? Щe се радвам на всяко мнение било то и негативно
Благодаря!!!



Тема ами...нови [re: AZe]  
АвторCпoko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 17:47



Щом си получила компетентното мнение на персонала от Торакс Пловдив и КАБКИС ст. град., допълнителните мнения не са ти нужни и е ясен поради медицинскитте заключения и ХИВ статуса ти и СПИН състоянието ти. Ако всепак имаш още някави "тревоги" и "болки" свързани не със СПИН а със Психика, моля потърси, хора от друг чудесен клуб.



Тема Re: Период на изследваненови [re: AZe]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:03



И клиниката, и теста са сигурни! Но ако толкова се притесняваш, иди след 1 месец да те боцнат пак(може и в КАБКИС, там е безплатно и анонимно). Но до тогава дръж крачката затворени за всеки случай!
И последен съвет: прави безопасен секс и недей след всеки контакт да се притесняваш, да си правиш тест и да се чудиш дали е достоверен. В противен случай наистина ще трябва да търсиш друг вид специалисти...



Тема Re: Период на изследваненови [re: Бaтko]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано10.06.08 16:38



като прочетох за фирмата искам да ви попитам за фирмата където аз правих теста - "Писанец"- в Пловдив, за нея нещо знаете ли? Видях, че е много модерно обзаведена и се правят всички видове изследвания там.



Тема Re: Период на изследваненови [re: haligadka]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 16:58



Не знам къде си видяла нещо за фирма, говорих за клиника. Но това не е от особено значение. За "Писанец" е писала малко по-долу и Лорчето в друга тема, разбрахме че е модерно обзаведена/клиниката/! Сигурно и тестовете са й модерни! Аз лично не знам нищо за нея,който се интересува да порови в Интернет. Що се отнася до въпроси относно ХИВ/СПИН и тестове, аз бих препоръчал да се използват КАБКИС - десетки са в цялата страна и са създадени точно с тази цел!



Тема Re: Период на изследваненови [re: Бaтko]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 20:51



Хората са създали модерни и европейски частни клиники така че модерните и интелигентни хора които уважават себе си няма да отидат в КАБКИС-ите където минава най голямата измет от там.



Тема Re: Период на изследваненови [re: Гeнчo]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано11.06.08 22:19



Въпрос на избор. Аз предпочитам да бъда измет



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: Период на изследваненови [re: Гeнчo]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.06.08 08:08



Модерните и интелигентни хора уважаващи себе си както разбираме от контекста на писанието са съвършенни същества.
Те просто ходят да се изследват за престиж и затова колкото по-скъпо толкова по-добре за образа им на модерни и интелигентни хора уважаващи себе.
А между другото модерните и интелигентни хора уважаващи себе си нямат нужда и от консултация и затова модерните и европейски (хаха, имаме си и партия Евророма между другото) частни клиники и лаборатории са много подходящи, след като там е налице съчетанието искат пари и няма кои да дава консултация.
Възможноста да се получи информация не е изобщо избора за модерните и интелигентни хора уважаващи себе, защото те са модерни и интелигентни хора уважаващи себе.
Тя е за измета.
Измета от който в един момент произлизат и модерните и интелигентни хора уважаващи себе.

Хубав пост и смислен се получи за модерните и интелигентни хора уважаващи себе си, които обаче бързат да пишат преди да мислят.
И защо ли са ни посетили тука модерните и интелигентни хора уважаващи себе е интересен въпрос.
Сигурно за да посъветват изметите търсещи тук съвети как да станат модерни и интелигентни хора уважаващи себе.
Все пак не разбрах как да мина към модерните и интелигентни хора уважаващи себе, щото как да не искам.
Кажете де, моля ВИ, модерни и интелигентни хора уважаващи себе.



Тема Re: Период на изследваненови [re: no one]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 09:27



мнението на Генчо е доста необмислено, аз лично бях в " модерна и престижна " частна клиника , но такива глупости ми наговориха там че кракът ми няма да стъпи повече ., поне лицето което ме обслужи беше доста некомпететно - аз лично предпочита Кабкис , според мен е професионално обслужването и хората наистина искат да ти помогнат и те подкрепят , това си е мое мнение е де




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.