Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 18.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема можелинови  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 22:38



моляви да ми дадете отговор с риск да ви досадя

може ли хив да се предаде от страстни целувки уста в уста и целувки по гърдите на партниорката---благодаря ви

искам само да допълня че партниорката ми нямаше кървене което да се ви
жда с просто око т.е не съм забелязал да има наличие на кръв в устата
благодаря



Тема Re: можелинови [re: eдин]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано05.06.08 08:46



Целувай си на воля без да хапеш истински, че и заради това ще те напусне.



Тема не може да се отговори така простонови [re: eдин]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 12:35



Причината е че все пак, я целуваш по гърдите, и е възможно в следствие на стимулация да започне да отделя (майчино) мляко, в което както знаем ХИВ се съдържа в достатъчно вирулентно количество, и благодарение на това съществува вертикалния път на заразяване. Тъй като въпроса ти е специфичин, и човек не бива да си играе със здравето моя съвет е да потърсиш компетентна лекарска помощ при обучен Мамолог - лекар занимаващ се с пробремите на кърменето и гърдите при жените. За съжаление, къде може да намериш такъв специалист, трябва да направиш запитване към МЗ.
Не си играй с живота. Отговора не е толкова прост че да се каже може или не може.



Тема Re: не може да се отговори така простонови [re: Cилвия]  
Авторпфyy (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 14:45



абе силвия .......
как ти ги роди главата подобни глупости за майчиното мляко!
Хора ,толкова ли сте си седнали на ръцете да отворите една от първите теми ,където са обсъждани тези елементарни нешица.
Ебаси къде пише ,че жената е кърмачка ,за да ги развиваш тия теории.
Тоя клуб на люпарник на семки ли го обърнахте?!?!



Тема Re: не може да се отговори така простонови [re: пфyy]  
АвторИPEH (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 16:44



ами да Силвия е права. По принцип млякото е видоизменена пот, а млечните жлези са видоизменени потни. По същество те концентрират потта така че я правят с по-голяма концентрация на протеини липиди и антитела и евентуално ХИВ. Регулацията на тези жлези може да бъде както хомурална с хормони които се образуват по време на бременноста но и .....с масажиране. Така например, бебенцето като суче, майката дори да няма кърма, ще пусне. даже най-фрапантния случай е на Остров Папуа където дойки са МЪЖЕ! Да! Провери в Интернет! Там точно така се кърмят децата - слагат се да се носят от мъже и в процеса на сучене и стимулация на гърдите им те започват да МЛЕКОДАВАТ! Друг пример който се дава за това е т.н. дойка - веднъж родила тази жена е способна да дава мляко в продължение на години именно поради факта че се цеди редовно. а в кръвта и няма и милилитър от хормона който и е образувал повреме на бременността кърмата! За това случея и на човека е сложен!



Тема Re: не може да се отговори така простонови [re: ИPEH]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 16:57



не бе хора просто сме се целували уста в уста и я целувах по зърната на гърдите--но тя е спряла да кърми още от преди година т.е не съм забелязал да има мляко в гърдите и около тях
та въпроса ми е тоза можели да стане инфектиране по тези начини---целувки уста в уста без наличие на кръв в устата поне видими признаци
и като съм целувал зърната и но без видимо да съм усетил че има мляко
благодаря ви



Тема Re: не може да се отговори така простонови [re: eдин]  
АвторДpyr (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 22:51



Не можеш да се заразиш с ХИВ при такива милувки! Но ако си много притеснен и се съмняваш в партньорката си, направи си тест в КАБКИС! А иначе по принцип и Силвия е права!





Тема Re: не може да се отговори така простонови [re: eдин]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано06.06.08 00:06



Няма опасност.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: не може да се отговори така просто [re: Fireee]  
АвторMapa-Toнka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 09:05



ама дека вретикалния пут за заразеване седи на заден план или дека она го нема?
Мария-Антоанета от Ягодово




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.