Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 18.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема отговорете ми моля ви за моя хив тестнови  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано25.05.08 09:10



на 3 месеца и половина си направих тест за хив, който струва 14 лв,не е в КАБКИС.Питам мога ли да му се доверя напълно? Лабораторията е в Пловдив казва се "Писанец",много е модерна. Кажете ми това време достатъчно ли е или да повтарям пак този тест, негативен е.Обадих се на пр. Радка Аргирова и тя каза че не е нужно изобщо да се занимавам с повтаряне на теста,но мен ме е страх. И какво означава да си имуно компроментиран,разяснете ми,благодаря.



Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: lor4eto]  
АвторЛoko (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 10:15



Е,ти щом си контактуваш директно с Радка Аргирова,ние какво да се включваме изобщо!

А иначе като толкова те е страх,иди сега в някой КАБКИС,за да не даваш пак 14.лв и си направи тест.(предполагам "на 3,5 месеца" имаш предвид след рисковия контакт-?) Имунокомпрометиран означава с отслабена имунна система.



Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тест [re: lor4eto]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано25.05.08 10:59



Лорче, нямам идея каква е тази лаборатория и лично аз не мога да гарантирам за нея. Времето е достатъчно, така че от тази гледна точка няма смисъл да повтаряш теста, Аргирова е права.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: Fireee]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано25.05.08 11:29



да,от контакта до теста са 3 месеца и половина,т.е. цели 15 седмици.А саита на тази лаборатория е www.pisanec.com - може да я видите който се интересува, благодаря ви за отговорите, и аз все си мисля че няма нужда от повече тестиране



Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: lor4eto]  
АвторBъpлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:29



е щом самия професор Аргирова те е консултирала защо питаш и нас? Ние не можем да ти отговорим защото сме по-ниско образовани в областта на ХИВ и СПИН. Професор Аргирова, има достатъчен опит и не би трябвало да искаш от нас още една независима експертиза.



Тема защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: lor4eto]  
АвторИpи (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 07:25



Те е научен работник в областа на ретровирусите, но за съжаление не се занимава с ХИВ (а с други ретровируси).
Освен това ти трябва лекар инфекционист който е обучен по въпроса ХИВ. Мисля че за твое добро е да потърсиш такъв.



Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: Иpи]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано14.06.08 16:26



ами сял сайт има неин, в който тя е отговорила на въпроси за хив. Тя е експерт в областта.



Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: haligadka]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано15.06.08 04:06



Я дай адреса на нейния си сайт, че не се сещам за такова нещо.



Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: no one]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано15.06.08 14:30



http://www.hiv.bg - това е и има въпроси и отговори , и тя отговаря.



Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: lor4eto]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано15.06.08 14:59



Убедена съм и аз че тя е експерт в тази област,четох ги въпросите и отговорите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.