Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: haligadka]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано16.06.08 22:04



Става дума за доста по-сериозни неща, забрави това да е свързано с твоя проблем.

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: Fireee]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 22:26



Ако имаш рак и си на химиотерапия или облъчване при евентуално заразяване с ХИВ има вероятност да не се образуват антитела до 6 месец. Става въпрос за такива сериозни заболявания, а ти не си от тях.

Провери дали нямаш алергия към нещо и затова да имаш постоянна хрема.





Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: lor4eto]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано18.06.08 13:06



И освен, че не е неин сайта интересно кога точно е питано, щото този сайт нещо не работи от известно време, а въпроси и отговори съвсем няма от около година публикувани, което все пак си го имаше преди.



Тема Re: защо си питала проф. Р. Аргиворва?нови [re: haligadka]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано18.06.08 13:13



Интерпретацията на понятието лечение явно създава трудности за разбиране на проблема.
Бих се затруднил, ако някой ми поиска да изброя няколко хронични инфекции с причинител висус за които има окончателно лечение.
Същото се отнася и до заболявания като диабета и високото кръвно без да задълбавам към по-неизвестните.
Айде сега да дефинираме при тях как се нарича прилаганото като прием на медикаменти, диета и т.н. ред други неща.
Лечение или не е това и ако е лечение това окончателно ли е както излезе, че се разбира само и единствено от пишещи по темата.



Тема Re: отговорете ми моля ви за моя хив тестнови [re: Ивaн]  
Автор haligadka (непознат )
Публикувано19.06.08 16:29



много благодаря,това исках да зная.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.