Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 17.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема страх ме енови  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 15:30



хора кажете ми има ли реална опасност да съм хванал хив ако са ми правили орален секс . Бях с презерватив , след това го огледах и не беше скъсан , също така я докоснах по вагината но не съм си слагал пръста вътре в нея, направи си изследвания 10 дни по късно за всички венерически болести и бяха отрцателни



Тема Re: страх ме е [re: cтpax мe e]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано29.04.08 16:52



Е,извинявай,ама това вече си е пълна щуротия.Или си правиш бъзик с нас?
Във всеки случай,това беше най-глупавия въпрос,който съм чела някога.
Не мисля че въобще си заслужава да се дискутират подобни недомислици



-------------------

Редактирано от bat_out_of_hell на 29.04.08 16:57.



Тема Re: страх ме енови [re: bat_out_of_hell]  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 17:35



съжелявам че въпросът ми се е сторил глупав , просто наистина съм много уплашен и ме е страх , при всички положения не съм искал да обидя никои



Тема Re: страх ме енови [re: cтpax мe e]  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 21:09



боже хора , моля Ви много ме е страх имам пристъпи на паника всеки ден по 3-4 пати и всеки пат става по-зле , личи ми че ме е страх от нещо хората ме питат и не знам с кои да споделя, надявам се да нямам нищо , знам че много от Вас са имали много по тежки случаи от моя но това не ме успокоява просто изпитвам животински страх в момента



Тема Re: страх ме енови [re: cтpax мe e]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано29.04.08 22:29



Не, няма опасност, бъди спокоен



No Fear
Destination Darkness


Тема Re: страх ме енови [re: Fireee]  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 22:40



тогава защо изпитвам този страх и , в момента плача за първи път от години и не знамн , сам съм и това че няма с кои да споделя тези тревоги ме побърква, станал съм параноик оглеждам ръцете си и се страхувам да не се е случило нещо в лабораториите, знам че много хора го имат този страх и си мислят ' боже дали използва чисти инструменти и така нататък "



Тема Re: страх ме енови [re: cтpax мe e]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано30.04.08 00:03



Виж какво сега.
В нашите очи твоята ситуация си е безопасна и си прав, че сме срещали доста тежки казуси, вкл. и подобни на твоя съпроводени със страх и параноя.
Следва да ти кажа, че нито един от тях не бе основателен и рано или по-късно хората спряха поне тука да се оплакват от това.

Остава да повярваш и ти на преценката ни и да положеш усилия да си внушиш сега обратното, че нямаш основия за страх.

Постарай се в това и ще ти мине.



Тема Re: страх ме енови [re: no one]  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 00:06



благодаря ти



Тема Re: страх ме енови [re: cтpax мe e]  
Авторcтpax мe e (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 00:14



знам че тестът за хив е достоверен след 3 месеца , а знае ли няко кога е най критичният период



Тема Re: страх ме енови [re: cтpax мe e]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано30.04.08 16:36



Не е ясен въпроса ти какво точно питаш относно какъв критичен период.
Принципно тест за антитела не може да хване до към 20-тия ден.
Ако това питаш ето е времето в което със сигурност няма да покаже и да има инфектиране.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.