Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 03.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Лекарсво против СПИН създадено от българиннови  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.04.08 00:10



Предварително се извинявам се ако вече тази я има вече.

Преди около 2 седмици си лягам и пускам телевизора на БТВ. Беше много късно, а и на мен ми се спеше и оставих на таймер ТВ - то. По едно време обаче започна нещо като документален филм. Не помня как беше заглавието на предаването, но в него се разказваше за преуспелите българи. И по едно време започнаха да говорят за един българин, който е създал успешно лекарство за лечение на СПИН. Създателя му каза, че е пробвано на няколко болни от вируса и успешно са били излекувани. Човека ми се стори много интелигентен. Ясно и точно обясни как точно действа лекарството. Каза и как се казва, но аз почти всичко забравих. Проблема обаче бил в парите. Създателя на лекарството изпращал писма с молба за помощ до министерството на здравеопазването и до куп други институции, но не му отговорили. След като не получил помощ от родината , представил проекта си пред някаква банка (мисля, че беше английска ако не ме лъже паметта) Банката обещала да му отпусне пари но един ден човека получил известие, че сделката се проваля. Сега създателя на лекарството е в задънена улица. Той каза, че най - много иска България да стане известна като произведе това лекарство, но за съжаление никой не му обръща внимание. Не му се ще да продава проекта си на чужденци и те да трупат слава на наш гръб, но щом родината не се интересува според мен ще бъде по - добре наистина да го продаде правата или нещо такова. Става въпрос за някакви 60 милиона евро. Ако министрите тази година не си копуват нови мерцедеси, защото е било опасно да се возят в тези от 2007 година може и да посъберем пари. А и ако президента не си копуа още самолети може и да остане някой лев, стига да не го откраднат тия от парламента. Аз имам 2 въпроса.
1. Нали има кампании за събиране на пари за болни деца, защо тогава не направим една такава кампания за събиране на пари за лекарството за СПИН? Аз съм сигурен, че парите ще бъдат събрани само за 2 месеца и то от пращане на есемеси?
2. Кава е тази смотана държава, в която ние живеем? Тая държава изобщо интересува ли се от гражданите си? - НЕ. А поне интересува ли се от учените които живеят в нея? - НЕ !!!

???КОГА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ???

Редактирано от ПИHГBИHO на 09.04.08 00:11.



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българиннови [re: ПИHГBИHO]  
АвторCпaca (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 07:36



Извинете но не ме намесвайте в подобен род патриотични изказвания "???КОГА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ???" Вие ако сте зле, аз няма от какво да се оправям! За мен е ясно, че има лекарства цели 30 измислените по света които предпазват и лекуват от СПИН. Те просто потискат вируса причинител на Синдрома.



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българиннови [re: ПИHГBИHO]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано10.04.08 09:01



Стига стига с това.
Доста е късно да се претендира за революция с този медикамент, но е меко казано рано да се твърди, че е излекувал или ще, някого изобщо.
Принципа му е интересен и приложим и при други препарати, но излекуване не може да стане.



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българиннови [re: Cпaca]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано11.04.08 13:31



Еми щом казвате, че НЕ скате да ви намесвам в ,,подобен род патриотични изказвания,, значи никога няма да ни се оправи скапаната държава. Вие казвате, че сте си добре и изобщо не ви дреме за другите. И какво ви е добрето? добрето ви е, че знаете, че иам ,,цели 30 измислени по света, които предпазват и лекуват от СПИН,, Вас я явно изобщо не ви интересува дали Блгария ще произведе 31-то лекарство. Докато има такива хора в държавата няма да стигнем до никъде. Българите от край време сме си такива. Ако погледнем назад в историята ни ще го осъзнаем. Напримерно като са хванали Левски за ареста му е било чуто в границите на цялата Османска империя, но поне двама души не са смеели да се разберът да го освободят докато е бил охраняван само от 2 турски полицая. После са го прехвърлили от Копривщица в друг град и там вече са го охранявали над 50 турци, тогава вече е било много трудно. А защо нашите владетели, които са били братя са се изпокарали разделили са българия и са ни завладели турците?Един пък за няколко гроша ни е предал на Византийците. Дори и византийския император му е станало чудно как може да има такива хора. Повече от ясно е, че българина гледа единствено на самия него да му е добре и не се интересува от другите. ПЪК ВИЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА СТЕ СИ ДОБРЕ!!!



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българин [re: ПИHГBИHO]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано11.04.08 22:20



Е нема нужда да ни правиш популистки исторически обзор.
Казах ти нещо по темата и мисля, че стига като финал.
Упражненията по реторика за други болки - другаде моля.



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българиннови [re: ПИHГBИHO]  
АвторCпaca (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 07:40



Интересно мнение но стана политическо-> ако нещо в държавата не ти е наред, отиди на следващите избори и пусни правилната бюлетина. Аз не съм виновна, че тези които са го направили на предишните избори пък искат да бъдат ограбвани. Ти пък също нямаш право да им държиш сметка за кой да гласуват.
И накрая да се оточним- в момента ползвам най великото българско откритие - компютъра, само че то е произведено от най мразената по света нация Китайската. Така че в по-близък исторически план бих ти казала кво ми пука че Атанасов го е измислил, като Дцан Джун го е направила??? Ти също го ползваш това откритие щом пишеш тук- ама да те питам Грее ли те нещо че Атанасов го е измислил???



Тема Re: Лекарсво против СПИН създадено от българиннови [re: Cпaca]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано13.04.08 19:16



отиди на следващите избори и пусни правилната бюлетина
Ти би ли посочила коя е правилнита бюлетина, та те там от 20 години се въртят една и съща пасмина.

И накрая да се оточним- в момента ползвам най великото българско откритие - компютъра
Дай да се уточни пак, тоя Джон Атанасов е бил американец от български произход мисля, не е чист БАЛКАНЕЦ


А до колкото производството на хардуера, ми там им е най евтно на хорта ада произвежат.
И накрая да кажа, че и аз гледах това предаване и наистина този ако говори истината и никой не се е намерил да го спонсорира, ще се наложи да заговоря за световната конспирация ..... а от там да ме обявят някой от ва за луд



Тема а как оправи България факта,нови [re: lvaylo]  
АвторCпaca (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 08:45



че бомбардировача е измислен от българин? Тпва тебе как те згря?
Мапиши ми кратко резюме по въпроса и после ми задавай следващи.



Тема Re: а как оправи България факта,нови [re: Cпaca]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано14.04.08 11:09



Бе първо се научи да пишеш, че неграмотноста ти почна да ме дразни



Тема ???нови [re: lvaylo]  
АвторTъ Шak cи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 07:40



В отговор на:

Ако министрите тази година не си копуват нови мерцедеси, защото е било опасно да се возят в тези от 2007 година може и да посъберем пари. А и ако президента не си копуа още самолети може и да остане ...








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.