Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 20.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Обицанови  
АвторПитaм (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 00:52



Ммм интересуваме има ли опсност да ми се предаде вируса ако ми надупчат уото и преди това са дупчили болен от СПИН? Смисал ако е станало и не са почистили кръвта тя катоемного малко има ли риск? Сори ма не знам точно как се пробива ухо ся ще хода утре и изведнъж ми стана интересно за ХИВ



Тема Re: Обицанови [re: Питaм]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано10.04.08 09:04



А за хепатити Б и Ц много ли знаеш?



Тема Re: Обицанови [re: no one]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 10:27



Добреде кажете за сичко има ли риск?



Тема Re: Обицанови [re: Hяkoй]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано10.04.08 12:07



За хепатите има много по-реален, докато за ХИВ само ако кръвта наистина е прясна.



Тема И важно допълнение [re: no one]  
АвторBaжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 14:33



В момента в отделенията за лечение на ХИВ/СПИН във Варна, Плевен, Пловдив и София има само 6ма болни от СПИН, и те за "радост" на слагащите си обица са в тях, а не са по козметичните салони за да може точно след тях и друг човек да седне да му пробиват ухото. Така че на въпроса:

В отговор на:

Ммм интересуваме има ли опсност да ми се предаде вируса ако ми надупчат уото и преди това са дупчили болен от СПИН?



отговора е: НЕ 1000% няма защото болните от СПИН в този момент не са били на продупчване.
Виж ХИВ може да те хване само ако преди това прободилото не е било дизенфекцирано и с него са манипулирали, човек който е имал неизяснен ХИВ статус - т.е. не се е изследвал никога за ХИВ. До толкото АКО ТИ ДО СЕГА НЕ СИ СИ ПРАВИЛ НИКОГА ТЕСТ, ТО ДО ТОЛКОВА ТИ СИ РИСКОВ ЗА СЛЕДВАЩИЯ КОЙТО ЩЕ СЕДНЕ СЛЕД ТЕБ!!! НО БОЛНИЯ ОТ СПИН ЗА ТЕБЕ НЕ Е!
ЯСНА ЛИ СЪМ?



Тема Re: И важно допълнениенови [re: Baжнa]  
АвторПитaм (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 21:58



Не, ноуоне отговои достатъчно нямаше нужда от твоите груби писания



Тема Я се дръж прилично!нови [re: Питaм]  
АвторBъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 09:33



Като не може да проумееш къде наистина се намират болните от СПИН, щото си ограничена няма нужда да тълкуваш съветите на хората които ти дават като груби. Сега вкрайна сметка с този ограничен капацитет - каквото и да ти се пише все ще си в заблуда - просто не са ти ясни много нещ които те поставят в рискови ситуации



Тема Re: Я се дръж прилично!нови [re: Bъзмyтeнa]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 11:46



Ауе ти като си от тия болните от СПИН се нервиш че питам и сикам да се предпазя. Освен тва не съм момиче или жена...



Тема Re: Я се дръж прилично!нови [re: Hяkoй]  
АвторBиkтopия (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 12:37



Абе не те знаем какъв си, но пък аз да ти кажа че интернет все още в отделенията за лечение на СПИН няма. Така че не се заяждай с хората. Вижда се за какво влизаш тук - да дискриминираш, като ми твърдиш че искаш да се предпазиш. Знаем че това е основна черта на българина - да нарушава каквито и да е граждански права на себеподоните си, ама бих ли те помолила и аз да спреш най-накрая с тази си наглост?

Може би интернет ще има след няколко месеца когато ремонтират благодарение на изключително ценната постъпка на директорката на болницата, но за сега само в сградата в София се очаква да има интернет така че евентулано след месец може да напишеш "ти като си от тия болните от СПИН" До този момент няма как да ти пише такава личност - все още няма интернет достъп.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.