Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 15.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема днеска станах с гъза на горенови  
АвторПpизнaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 07:17



и ужасно ме боли. Но искам да питам това СПИН ли е вече или съм само инфектиран? Предварително се извинявам за аналната тема и благодаря за отговорите които ще получа. В крайна сметка има и и доста МЕМ тука!!!



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Пpизнaвaщ cи]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 16:15



Тук мисля че тряба да се вземе отношение....



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Hяkoй]  
Авторпpизнaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 20:21



Ами да, не съм бил от одавна на контрола, и не знам какви са ми показателите,определено сега на 8 съм на контрола,но пък самия факт че може това днескашно преживяване да ме едокарало до СПИН яко ме стресира!Забравих да кажа и че 1 месец не съм получавал едното лекарство.Ето защо НЯКОЙ ако ти си от МЕМ кажи ми какво мислиш?



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: пpизнaвaщ cи]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 19:56



Най- вероятно си заразен сору



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Hяkoй]  
АвторПpизнaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 20:33



Извинявай но не виждам как изобщо ми помагаш. Най-вероятно не а знам мнго добре статуса си. Въпроса ми беше дали имам СПИН или не. Брей така и не се научиха някой какво всъщност е зараза с вирус и развитие на болест-синдром. И кво е това COPY на края на изречението не виждам смисъла му!



Тема Re: днеска станах с гъза на горе [re: Пpизнaвaщ cи]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 23:21



Имаш СПИН както и множество инфекции, товара ти е оромен, клетките 2-3... За съжеление си жив труп.



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Hяkoй]  
АвторПpизнaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 06:03



и аз така си мислех,защото до това води факта,че един месец съм бил без едно от лекарството ми.А ако сега като го получа на 8ми и ги пия двете,ако увелича дозата на едното на двойна ще се оправя ли?Един приятел го викат и него и той не са му дали.Ама на него и двете лекарства.Оправданието на едната била че си пропуснал датата и за това - не му се полагало.Тази добре ли е постъпила?



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Пpизнaвaщ cи]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 01:34



За лекарства за психично болни ли говориш?



Тема Re: днеска станах с гъза на горенови [re: Hяkoй]  
АвторПpизнaвaщ cи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 14:56



???? Не мога да те разбера. Май се намираме в КЛУБ СПИН не внякой друг, та те интересува лечението на психично-болните. Виж ако си такъв просто си объркал мястото. НО не ни съобщавай какъв си - не ни и интересува, а и медицинската тайна си е медицинска тайна.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.