Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 25.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хив Тест  
АвторBaнчo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 16:50



Имах необезопасен полов контакт с момиче. Правих си тест след 1 месец и половина - негативен и още един тест на 3 месеца и 20 дена след случая пак негативен.
Мога ли да считам тестовете за окончателни и да си живея живота или пак трябва да повтарям на 6 тия месец ?



Тема Re: Хив Тестнови [re: Baнчo]  
АвторKykoнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 20:40



Защо си пропуснал цели 2 пъти да зададеш въпроса си в Кабинета за Анонимно и Безплатно КОНСУЛТИРАНЕ и Изследване за СПИН??? Там знаят отговора. Иначе и тука мога да ти кажа де, ако не се извършва кръвна манипулация с тебе - гледай си живота щом си даваш гаранция че си застрахован от нараняване, убождане, ухапване от човек, семеизпразване в очите пиене на майчино мляко и т.н.



Тема Re: Хив Тестнови [re: Kykoнa]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 21:53



Да ако не си имал опасност от заразяване през времето на тествуванията, живей си живота и другия път умната :)



Тема Re: Хив Тестнови [re: mustangGT]  
АвторKлoзeтa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 06:30



Ами да,поне ще има и 3на ум, да попита където трябва.Иначе как ще разчита на случайни отговори във Форум като не е уточнил въпроса на мяастото,където трябва??? Щото ние ако бехме специалисти с отговорите си тук, от одавна да сме служители в КАБКИС,там например има голяма липса на персонал.Умните и интелигентините напускали,или изобщо не са назначавани такива,и явно са останали само такива,дето хората не искат и да ги и попитат каквото и да е.



Тема Re: Хив Тестнови [re: Baнчo]  
АвторBaнчo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 14:04



Не съм имал никакви други рискове от тогава и не смятам да имам..
Защо се заяждате с мен ? Аз питам като един човек който нищо не знае по темата и е чул недочул от хората че трябвало да се чака 6 месеца другите пък казват 3 ...
А за КАБКИС - 1 во там имаше една млада която ме накара да чакам 30 мин пред кабинета ,а тя си правеше мохабед вътре с някой си .. След това беше супер не отчтива ...



Тема Re: Хив Тестнови [re: Baнчo]  
АвторEcилa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 14:14



Ей за кой КАБКИС става въпрос? Определено за това че си чакал все пак тя е консултирала предишния посетител. Но за това че е била неучтива и нелюбезна, според мен ТРЯБВА да се АЛАРМИРА д-р Тонка Върлева, с чиато благородна помощ се наливат доста пари в тази Сиситема, дажесе правят рекалами по телевизията Канят се известни артисти да уастват в тях, и накрая служителките са неучтиви. Не ти се подиграва според мен никой, но аз лично се питам защо КАБКИС не действа като хората???



Тема Re: Хив Тестнови [re: Ecилa]  
АвторBaнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 12:41



Не е имало посетител а някакъв нейн колега и много ясно се чуваше как си правят мохабед 30 мин.

Та не разбрах да си правя ли пак тест или не ?



Тема Re: Хив Тестнови [re: Baнчo]  
АвторCъвeт (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 12:26



Алармирай веднага (може и чрез електронна поща) може и чрез ожикновенна д-р Тонка Върлева или някоя от нейните сътруднички/;


Програма
Превенция и контрол на ХИВ/СПИН
МинДиректор на Програмата
Д-р Тонка Върлева
Адрес: Министерство на здравеоопазването
бул. "Ал. Стамболийски" 39, ет. 3, ст. 5
София 1000
Тел.: (02) 930 1243; (02) 930 1274
e-mail: tvarleva@mh.government.bg
Или
Звено "Мониторинг и оценка"

Мениджър "Мониторинг и оценка"
Цветана Якимова
Адрес: бул. "Ал. Стамболийски" 37, ет. 2, ап. 5
София 1000
Тел.: (02) 989 00 46
e-mail: tsveti.yakimova@gmail.com

Асистент "Мониторинг и оценка"
Веселина Додева
Адрес: бул. "Ал. Стамболийски" 37, ет. 2, ап. 5
София 1000
Тел.: (02) 989 00 46

В крайна спетка за добрата работа и за съществения й принос в успешното изпълнение на най-мащабната превантивна здравна програма у нас – “Превенция и контрол на ХИВ/СПИН”, както и за активната й дейност по превенцията и контрола на туберкулозата, д-р Тонка Върлева е получила златен Почетен знак І степен Подробности тук:


Ето защо не е редно, служителките и така да я излагат т.е. да си правят 30 минутен мохабет. Иначе се питам, как е възможно? Хем ти твърдиш че не си доволен от КАБКИС, аз пък съм сколнен да вярвам, че щом е получила награда в крайна сметка това не е защото работата там не върви.
А и ако самата тя не знае за проблемите, ясно- е че не е присъствала точно този ден там за да може да осъшестви контрол върху някоя нередност все пак и съобщи за това.



Тема Re: Хив Тестнови [re: Cъвeт]  
Авторcиrнaл (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 11:24



И аз съм на мнение веднага да сигнализираш неможе така нестига че си под доста голям стрес преди тест ами и да те карат да чакаш а тя да си прави кефа като си лафи с някой си там и грам не я интересува за теб а сигурно и за всички останли , и с най голяма наглост да се държа неучтиво в крайна сметка малко или мн не и се работи тая работа май а ? Ако е така по-добре да не я работи оплачи се задължително !!!

аз съм си прави тест няколко пъти и докторите(сестрите) бяха супер учтиви с мен даже и любезни абе нз ама според мене задължително поне едно телефонче и оплакване на Д-р Т.Върлева както каза и по горният потребител неможе туко така ти да се стараеш и да даваш всичко от себе и си да помагаш на хората които са притеснени от факта че може да са се заразили с някоя от заразните болести за които тестуват а твоите служители буквално да ти пикаят на труда и помоща на хората , егати !



Тема Re: Хив Тестнови [re: Baнчo]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:01



Абе хора ще ме уморите, Тонка Върлева не седи в КАБКИС, а и чисто физически ще е невъзможно да ги покрива с прелестното си присъствие при условие, че са 18-19 в цялата страна. И какво точно ще й кажете като се оплачете - ама тя май си правеше лаф мохабет, ама не беше любезна, ама аз май съм изнервен от теста и затова така ми се е сторило, ама аз съм си леко параноичен, че мога да се заразя, всъщност и по принцип съм параноичен, че хората не ме обичат и се държат лошо с мен, ама я да напиша нещо в някой форум да си излея емоцията. Я бъдете мъже и си търсете правата на място, а не се чудете в кой форум да ревете и на кого да се оплаквате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.