Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 18.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 11:50



ne moga da preodoleia straha ot tova



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 12:19



как защо? защото темата ти ще бъде изтрита тъй като не е написана на Български език а на блед хърватски диалект



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано27.03.08 12:36



А би следвало да се чувстваш добре, че имаш нещо повече от другите хора, които обикновенно не могат да спрат за момент и да преосмислят живота и ценностите си.
Ако не позволиш да ти се влоши здравословното състояние, другото просто ще си дреме като тема някъде вътре, а ти ще се занимаваш с делничните си планове.
И пиши на кирилица тука вече, може и на руски

, но не и на това, което си сервирал сега.



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано27.03.08 12:40



Кирилица!

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: no one]  
Авторcicco (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:01



благодаря ,може би е така и си заслужава да живееш



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Fireee]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:00



аз и всичките ми колежки сме на мнение че трябва вече да изтриеш тази тъема заседя се много време - а излага цялата българска нация и прави националното ни самочувствие на гъз- показва едно Серопозитивните не могат да пишат! нали? После ми разправяйте че са нормални хора - ами... и първи клас нямат! -буквите не знаят!



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Иckpa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано27.03.08 14:03



Стига де, извини се сега.
Вторият пост си е на български.
Ти пък ако и граматика изискваш за да се пише тука да почнем твоите грешки да броиме.



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Иckpa]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:08



може би сам негрмотен ,но на теб не ти дава право да си мислиш 4е си нещо по добро от които и да било,пожелажам ти да си по щастлива. с ужажение





Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: no one]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 15:34



ми да сложат софтуер за корекция на граматиката, нямам нищо напротив! За сега са сложили само такъв за писане с български букви. А и да иформирам, че аз работя и като секретарка на една клавиатура в един офис - само че шефа каза че бюрото ми му пречело (особенно нощем???- много странен шеф имам) и ми го премести. Та исках също така да вметна и че освен че не ми предоставят розова клавиатура вече с дни, понякога имам проблеми с различните букви защото си слагам и си махам ноктите - едни много хубави и като съм със сложени нокти закачам съседните букви. А пък и това че работя и като секретарка на едно място не ми дава право пък и да знам как се изписва правилно граматиката, защото пък не се изисква от мене такова нещо - от мене се иска само да питам "Вие при кого?" да предоставям формуляр No 48 на посетителите и да си махам и слагам ноките. Даже и секс не се изисква защото както казах шефа ми е малко страннен особенно нощем. И освен това обаче съм била в 1ви клас и зная буквите ето:
АБВГДЕЖЗИЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЪЬЮЯ както и малките абвгдежзийклмнопрстуфхцчшщъьюя което пък ще рече че зная и азбуката!!!!
А и щях да забравя: извинявам се за втория пост е бил на български, ама за първия не се извинявам!



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 15:41



Извинявай ти искаш да осбъждаш своите проблеми или моите? В крайна сметка май не си толкова нещастен в серопозитивността ти - не разбрах точно за какво е тя, аз например имам такава за херпес - ама то коя ли нямаа по скоро предпочиташ да коментираш и останалите минаващи случайно тука потребители...
И в крайна сметка де видя че се казвам "Петя Дубарова" че да ми слагаш и етиката че съм нещо добро??? Аз не се казвам Нито петя нито Кучка - за да застане при мене още едно добро същество а съм Искрето. Аха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.