Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Fireee]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 08:59



Бе дъртичка си и може да не дочакаш. :) Освен това, дори и да дочакаш, след толкова години ще си изкуфяла и няма да си ме спомняш. :)



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: P.]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано11.05.08 21:36



Дъртичка ти е оная работа

Ако откажа цигарите преди теб може и да дочакам

No Fear
Destination Darkness


Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Fireee]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 21:42



Колко ти е холестерола?



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
Авторcicco (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 00:01



благодаря че сте се спрели точно тук на моята тема да си разговаряте,но предпочитам да си споделя ме по практични неща ,а ви пожелавам да живеете 200 години



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Fireee]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 11:00



Леле, моли се само гаджето ти да не влиза тук, щото веднага ще изникне резонният въпрос: Бе ти откъде му знаеш оная работа? :)))))

Не ми отговаряй, че народа се сърди.



Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано25.05.08 17:57



добре,аз разбирам, че си позитивен, но това сега в момента влияе ли ти на здравето нещо, нали нямаш никакви оплаквания сега? Трябва да се води здравословен начин на живот и това е, което ще ти помогне изключително много и не се притеснявай.



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: cicco]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано25.05.08 17:59



добре,аз разбирам, че си позитивен, но това сега в момента влияе ли ти на здравето нещо, нали нямаш никакви оплаквания сега? Трябва да се води здравословен начин на живот и това е, което ще ти помогне изключително много и не се притеснявай.



Тема Re: за lor4etoнови [re: lor4eto]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:05



не за сега се чувствам много добре,работя,спортувам и живея абсолютно нормално,но всеки ден мисля за този вирус,изморих се





Тема Re: за lor4etoнови [re: ciccio]  
Автор lor4eto (непознат )
Публикувано27.05.08 19:47



зная, че всичко е трудно, то целия живот е труден, но така е. По-важно е как живеем сега, бъдещето не е наша работа, та то всеки си го чака нещо, никой няма здрав в този свят - ако някой твърди, че е здрав напълно, то той лъже! Но знай, че всяка болест се лекува с добро и здравословно хранене. Гледай да го не мислиш това, знай, че се работи по този въпрос и все някой ден ще се открие нещо / а то между другото не само това не се лекува напълно, безброй болести не се лекуват/, има и някаква озонова терапия, която премахва вируса, но това става в Германия, поинтересувай се, може нашите лекари да знаят нещо. За сега е това, ако има нещо пиши. И между другото пиши ми на колко време от рисковия ти контакт /в седмици или месеци/ си направи този тест, който е положителен.

Редактирано от lor4eto на 27.05.08 20:53.



Тема Re: за lor4etoнови [re: lor4eto]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 01:31



за рисковият ми контакт не мога да ти кажа ,защото аз разбрах по една случайност т.е. сапругата ми се разболя и откриха че е серопозитивна и така ......малко кофти случай,но се надявам силно че това е трябвало да стане и сам безсилен да променя нещо ...........за сега сам добре,работя спортувам започнах да свиквам с мисълта че сам серопозитивен и.....................такадо като е писано...............






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.