Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано01.04.08 12:55



Виж това:

Редактирано от Fireee на 01.04.08 12:57.



Тема За терапиятанови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 19:36



Ами,виж,то всяко лекарство си е с различен страничен ефект.Едни са с повече,други с по-малко.
И при всеки човек проявата и тежестта на страничните ефекти са различни-при някой може да са много тежки,при други съвсем да отсъстват.
Така че на този въпрос не може да се отговори еднозначно.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: за bat_out_of_hellнови [re: bat_out_of_hell]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 19:45



мерси........последните ми стоиности на сд4 са 580 а жирусниа товар 11000 и лекаря ми каза цхе за сега ниама нужда от терапиа ,а предниа път преди 3 месеца сд4 бяха 350 а тожара 75000 ,не си обясняжам цхе един пат се покачват после пак се намалят....надявам се да свикна





Тема Re: за bat_out_of_hellнови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 20:14



Все още ти е рано за терапия.Когато клетките ти отидат под 200,или товара ти иде над 200-300 хиляди тогава може и да ти предложат терапия.
А иначе нали си наясно че клетките се влияят много и от емоционалното състояние,и от това дали си ял,дали си спал,дали си пил антибиотици наскоро.... Така че 100 клетки + или - не са от значение.
Пиши ми все пак по скайпа ако искаш,за да не шашкаме хипохондриците тук.



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: за bat_out_of_hellнови [re: ciccio]  
АвторKoля (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 07:47



Нормално е. Дори неинфектираните с ХИВ имат стойностти от 400 до 1400 бр кл./мл кръв. СПИН се проявява чак при <200. В БГ терапия се започва при <250. До тогава няма смисъл да взимаш лекарства
- не е и икономически изгодно. Е при жените има възможност да почнат - трябва само да кажат че са бременни. След време може и вирусния товар да ти намалее. Въпроса е да ходиш на въпросните периодични 3 месечни изследвания за да ти се следи състоянието. Ако все пак се появи и някоя Опортюнистична инфекция - например симптом на която е честа и продължителна диария може да си поискаш терапия. Но до тогава могат да минат години 2-4-6-10... не се знае колко.



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: Иckpa]  
Авторбиoн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 15:26



Искрооооо...... аре млъкни ма, че ми писна да те чета. Баси вместо да чета свестни коментари, чета теб. Една забележда е повече от достатъчна, плюс това темата е интересна, а щом на мен ми е интересна начи има още доста хора на които е.



Тема за бионнови [re: биoн]  
Авторcicco (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 09:57



мерси ..............че ме разбираш..........в този момент имам нужда от хора като теб





Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: биoн]  
АвторИлиaн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 12:04



Абе човек като ти е писнало да я четеш не я чети бе! Що си налагаш личните капризи над предпочитанията на останалите?
Къв си с 3 крака 3 цици или 2 члена? Тука в случея перефразирам реплика от филма "Продесия Блондинка"



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 12:21



:) Баси. И мен ме е страх. Не съм серопозитивен. Ама ме е страх да не получа инфаркт, щото родата от това си замина. И кво? Свиква се със страха. Взимам мерки, опитвам се редовно да спортувам, грижа се за здравето си. И ти прави така. Грижи се за здравето си. Задръж се с нисък вирусен товар, пък медицината се развива. Ето, четох, че в близките години химиотерапията при рак ще бъде заменена с далеч по-безопасни и ефективни лечения като златен прах.

Не му мисли толкова. Поддържай лечението си, надявай се, че ще измислят по-добро и си живей живота. Той не ти е даден за тюхкане, а за да му се радваш и да го изживееш с кеф. Пък колко ще е - 100 или 150 години - един Господ знае. :) Аз съм си заплюл 123 години живот, ама ако Господ е рекъл повече - кой съм аз, че да му противореча? :)



Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: P.]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано10.05.08 17:38



123 години живот

Бравос, дано да съм жива, та да те видя на 123 години

No Fear
Destination Darkness



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.