Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:bat_out_of_hellнови [re: cicco]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 14:24



Знам как се чувстваш,душице.Преживяла съм го.

И аз като теб бях уплашена,не можех да се примиря с мисълта че съм ХИВ серопозитивна,мислех да извърша какви ли не щуротии със себе си....И тогава се запознах с хора като мен в една от фондациите,разбрах че дявола не е толкова черен колкото изглежда,разбрах че с ХИВ може да се живее нормално.
Както не веднъж съм писала,сега съм по-щастлива от преди да се инфектирам.Имам много приятели,хора с които имаме обща съдба,хора които държат на мен и аз на тях.Знаеш ли какво е да има поне 100 човека на които да се обадиш в 3 часа през нощта за съвет или помощ,или просто да кажеш че ти е гадно от нещо,и да се отзоват на момента.Е,разбира се същото бих направила и аз за всеки от тях.
Е пия лекарства,пазя се от настинки повече от преди,ама нищо идеално няма в тоя живот.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 14:34



Ей,чакай сега,никой не е казал че се отнася за теб.
Но вече имаме доста случаи на хора които са лъгали че са ХИВ+ ,които после наистина са се забавлявали за наша сметка,и вече сме малко недоверчиви.
Даже наскоро имах подобен случай,с една жена/даже не знам дали беше жена/,която твърдеше че е ХИВ позитивна.Че не е такава се разбра чак когато й зададох няколко по-сложни въпроса,отговорите на които може да знае само един наистина серопозитивен.



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: Чудя сенови [re: stonewall]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 14:52



Оооо,такива веселяци ги знам доста.Обикновенно като се появи някой такъв му давам скайпа си,говоря си с него/нея/ приятелски,подхвърлям някое и друго по-сложно въпросче да го изпитам,и накрая като разбера че не е такъв просто му разказвам една история.
"Имам бивш съученик който ми се присмиваше че трудно говоря,тероризираше ме по всякакъв начин,даже напуснах училището в което учех заради него.Мина много време от тогава,не се бяхме виждали няколко години и един ден го срещнах случайно на улицата.
-Помниш ли как те тероризирах като дете?-пита ме той-Сега за всичко онова което съм ти причинил ми се върна.Имам две деца,и двете са неми."
Та явно всичко се връща на тоя свят.Не го пожелавам на никого,разбира се.Но има една приказка която са я измислили много по-умни от мен хора-"Когато Дявола си няма работа,си е**е децата."

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: Чудя сенови [re: bat_out_of_hell]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 16:36



благодаря ти 4е си така мила,повярвай ми знам как се 4увствам и никога не бих си помислил дори да измисля нещо подобно. Имам син на 12 години и когато ми казаха 4е сам серопозетивен ,си помислих 4е никога няма да го видя пораснал............ тежко е сега лека по лека имам надежда 4е може би .........не сваршва света за мен само за това 4е имам хив вирус.............





Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 17:04



Все едно чета собствените си разсъждения от преди 5 години.И аз мислех че никога няма да видя дъщеря си пораснала и че това е края на живота ми.В първите няколко месеца очаквах всеки миг да умра,учудвах се че се събуждам сутрин,вечер се молех ако ще умирам да е поне докато спя.Даже бях инструктирала нашите в каква рокля да ме облекат за погребението и не искам свещенник на гроба си и че искам да ми пуснат песента на Ози и Лита Форд"Close my eyes..."/Ако затворя очите си завинаги/.Бях стресирала всички в къщи.
В крайна сметка,ето ме след 5 години-съвсем жива съм си и ако не са хапчетата дето ги пия даже съвсем забравям за вируса.Забраних в къщи да се говори за "болестта" ми и всичко си е съвсем нормално.
Само ще ти кажа да не се предаваш.Ако постоянно мислиш за вируса,ако постоянно мислиш че си болен,наистина ще се разболееш.И не от самия вирус,а от нерви и гадни мисли.Сега най-важното е да мислиш за хубави неща,за хората край теб които те обичат,за семейството си...ХИВ-чо го остави на заден план,накрая ще видиш как постепенно ще станете приятели



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: Чудя сенови [re: bat_out_of_hell]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 22:57



благодаря ти ,трудно ми е да гожоря с някой за тожа аз не живея ж БГ и тук за съжаление нямам кои знае колко близки хора ,но по принцип и не мисля да го споделя и с наи близките.Раджам се че се появи ти.





Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 23:09



И до кога мислиш да криеш от близките си?
Те така или иначе,рано или късно,ще научат и тогава ще ти се наложи пък да обясняваш защо не си казал.
Ако не друг,поне жената до теб трябва да знае.Ако е читава и държи на теб ще остане,каквото и да става.Ако пък си тръгне,значи просто не си е заслужавало да си хабиш времето с нея.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: Чудя сенови [re: bat_out_of_hell]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 10:25



тя ми каза на мене и аз останах ...............мисля че така е правилно



Тема Re: Чудя сенови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано29.03.08 14:13



Да,когато обичаш истински правиш онова което сърцето ти смята за правилно.


Чест ти прави това че си останал.Малко хора биха го направили,къде от страх за собствения си живот,къде от злоба/не мога да намеря точната дума в момента/ към любимия човек че е изневерил.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Защо още не си на терапия?нови [re: cicco]  
АвторBeличko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 21:55



Йайву са ти показателите? А и кой е лекуващия ти лекар?
Аз имам към 550 Клетки и се лекувам във Варна при д-р Николова а ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.