Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
Автор stonewall (новак)
Публикувано27.03.08 17:46



Не се притеснявай, състоянието ти има медицинско обяснение. Можеш да прочетеш повече тук -
http://www.puls.bg/cat/28/obsesivnokompulsivno_razstroistvo_issue_393_part_2.html

"Happiness is an option...."


Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 17:50



Чакай сега,я ми го обясни като на дете-идиотче,за да разбера.
Нещо не можах да схвана:ХИВ серопозитивен си и се чувстваш зле от това?Или още не си знаеш ХИВ статуса и те е страх да не си вирусоносител?
Ако си ХИВ серопозитивен не виждам причина да се чувстваш зле от този факт.Колкото и да се чувстваш зле,това ти е предложил живота,така трябва да го живееш.Нищо не може да се промени вече.
Аз самата съм серопозитивна и хич не ми е зле,да ти кажа честно.Имам много ИСТИНСКИ приятели,имам работа,живея си СЪВСЕМ нормален живот....Честно казано никога не съм се чувствала по- щастлива,колкото и странно да ти се струва.
И все пак-защо се чувстваш зле?



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: zachto se 4uvstvam sle che sam seropozitivenнови [re: bat_out_of_hell]  
Автор stonewall (новак)
Публикувано27.03.08 18:59



Според мен човекът се чувства зле, защото го е страх, че би могъл да е ХИВ-позитивен.

"Happiness is an option...."


Тема Чудя сенови [re: stonewall]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 22:50



кога хората ще разберат че опасен е не толкова самият ХИВ,колкото късното му откриване когато вече няма да имат голям шанс за връщане назад.
Ама,а де-аз ли не мога да им го обясня,те ли не искат да схванат...



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re:bat_out_of_hellнови [re: bat_out_of_hell]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 10:38



абсолютно сам съгласен 4е невежеството е най страшното ,но аз в никакав слу4ай не мисля 4е ме е страх от незнанието от неизвестното ,може би от скоро зная и не ми се иска да го приема ,да осъзная ..............4е и на мен ми се е слу4ило





Тема Re:bat_out_of_hellнови [re: ciccio]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 11:49



Повярвай ми,много по-добре е да отидеш на тест.Какъвто и да е резултата,отиването ти навреме да те изследват ще е в твоя полза.
Ако резултата е отрицателен-супер,повече няма какво да го мислиш,освен че трябва да ползваш презерватив за да не минаваш отново през този ад.
Ако пък се окаже положителен-поне ще са открили вируса навреме,ще започнеш терапия и живота ти ще си продължи съвсем нормално.
Но ако не отидеш на тест и все пак си инфектиран,рано или късно ще го разбереш по най-грозния начин,който може и да е фатален.Виждала съм как умират хора които са били открити късно,едва когато имунната им система е била разрушена и терапията вече не може да им помогне.Повярвай ми,искало ми се е да имам властта да им помогна да умрат по-бързо,за да съкратя мъките им.


Отиди на тест,послушай ме.ХИВ сам по себе си не е толкова страшен ако е открит навреме.С години вече живея с него и по нищо не ми личи да съм болна от нещо и си живея съвсем нормално.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re:bat_out_of_hellнови [re: bat_out_of_hell]  
Авторcicco (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 12:01



аз ходих и зная 4е сам серопозитивен ...........но още не мога да свикна да живея с това опитвам се но всяка сутрин се сабуждам с тая мисъл и заспивам с това. ходя редовно на лекар но все още не сам на терапия,дано не полудея





Тема Re: Чудя сенови [re: bat_out_of_hell]  
Автор stonewall (новак)
Публикувано28.03.08 12:02



Да, напълно си права.
Това, от което се възмущавам е как някакви хора подхвърлят реплики, за да видят какво ще им се отговори. Аз лично не намирам, че подобни "забавления" за етични, защото наистина има хора с такива проблеми и не е редно някой да се "весели" за тяхна сметка.

"Happiness is an option...."


Тема Re: Чудя сенови [re: stonewall]  
Авторciccio (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 12:09



аз ли4но никой не ангажирам да ми се възмущава,това 4е така се 4увствам ми дава право да го напиша ,но в никакав слу4ай не задължавам ниакой да ми е съпри4астен .Повярвай ми 4е не се веселя за ни4ия сметка





Тема Re:bat_out_of_hellнови [re: cicco]  
Автор stonewall (новак)
Публикувано28.03.08 12:58



Ами, точно това те питат до сега - дали наистина си ходил на изследвания или просто си пишеш как се чувстваш, защото тук е пълно с разни хора, които са решили, че имат проблем без да са се изследвали и изпадат в истерии. Можеш да се свържеш с хората от организациите, които наистина ще се опитат да ти помогнат с каквото могат.

"Happiness is an option...."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.