Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 01.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Комар колконови [re: Fireee]  
АвторTralala (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 17:55



Определено! Кой ги знае по какви заразни цветя пърхат по цял ден. Недай си боже да хапнеш мед...много е рисково, много. Аз затова мед не ям и цветя не обичам!



Тема Re: Комар колконови [re: Tralala]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.02.08 17:58



И аз! То и растенията носят ХИВ, особено тези пълзящите! И като се покатери някоя котка и като дерне с нокът и тя се заразява и после си заразява малките котенца и децата като ги гушкат и те се заразяват

После нали се сещаш какво става по веригата Направо мазало! Аз затова и с малки деца не играя



Тема Re: Комар колконови [re: Fireee]  
АвторTralala (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:02



В дъното стоят листните въшки. Те разнасят вируса по листата на растенията. Продават се специални препарати в цветарниците точно срещу листни въшки, носители на вируса. За жалост не можеш да го даваш по една супена лъжица преди лягане на чавенцето....шанс.



Тема Re: Комар колконови [re: Tralala]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.02.08 18:08



Ужас!

Вече започвам да мисля, че ако направят този препарат безвреден за хората, той ще е сигурното лекарство за изтребване на вируса!
Трябва да се пробва, да се направят сериозни проучвания и да се тества върху бебета кърмачета, деца над 5-годишна възраст и тийнейджъри
Обаче чух и нещо друго-всъщност всичко тръгвало от кафето. Забелязала съм, че тези, които не пият кафе, не ги хваща ХИВчо. Аз пия много кафе и затова си правя тестове редовно, щото не се знае в кое зърно е имало вирус и кво са ми набутали в машината и после в чашата.



Тема Re: Комар колконови [re: Fireee]  
АвторTralala (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:12



Чувала съм, че за да предотвратиш заразата след употреба на кафе, трябва да си направиш компрес от изсушени листа от смрадлика. Налагаш на дясното коляно за 7 мин. Обаче вероятно е бошлав работа, тъй като, както вече казахме,какви мръсници могат да бъдат цветята.



Тема Re: Комар колконови [re: Tralala]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.02.08 18:16



Аз съм чувала за ракия... Ама ако е сливовица не става, щото в сливите също го имало, а високата температура не убивала вируса


Направо не знам вече какво ще правим, всичко е пълно с ХИВ, страх ме е да ходя по улиците, че някое куче да не си хвърли сополите върху мен и да ме напръска с ХИВ!



Тема Re: Комар колконови [re: Fireee]  
АвторTralala (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:22



Аз пък знам обратното - сопол от куче е като око от прилеп - и двете предпазват от настинка, ишиас, ломбаго и сърдечна недостатъчност. Следователно твърде вероятно е ако не лекува това, то поне да не те заразява...но знае ли човек.



Тема Re: Комар колконови [re: Tralala]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.02.08 18:25



Ааа, ясно ми е вече! Няма да се страхувам от кучета, даже ще им се навирам в нослетата в очакване да кихнат


Като каза прилеп се сетих за онези пеперуди, дето са супер досадни, сигурно и те разнасят много яко



Тема Re: Комар колконови [re: Fireee]  
АвторTralala (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:28



Да, разнасят, то се знае. Заради шарките на крилата им е. Колкото по-шарени, толко по-опасни. И като казвам опасни имай предвид УЖАААААААААСНО опасни. Тъй че решавай си дали е уместно да се разхождаш по полянки пролетно-лятно време.



Тема Re: Комар колконови [re: Tralala]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано07.02.08 18:30



Не, в никакъв случай! Ама то и на морето не е безопасно, щото пък там риби има... и лоши медузи, които като те парнат и ти пренасят вируса веднага, даже ЦД4 клетките ти падат веднага от 1000 на 30! Те са най-опасни, така четох някъде



Редактирано от Fireee на 07.02.08 18:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.