Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема коганови  
Автор GOA_PSYCHEDELlC (goadelic shaman)
Публикувано30.01.08 13:27



здравейте,
интересува ме след колко най-много време изминало от рисков полов контакт, биха се проявили симптоми на СПИН в случай, че заразения не иска да си направи тест и за какви симптоми да внимава/ следи?
зная, че е най-добре да се направи тест, но в случая е невъзможно.

the world is very psychedelic place!!!


Тема Re: коганови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано30.01.08 13:51



Може ли да попитам... защо е невъзможно?


Изчакай няколко годинки, за да те тресне нещо, което ще те вкара в болница. Надявай се да не е толкова лошо, че примерно да си загубиш зрението или месеци да лежиш в отделението с туберкулоза. Точният термин не го знам, ама гъбички в мозъка как ти звучи?
Е, да, пак ще пиеш лекарства, ще има терапия и за теб, но не се знае в какво състояние ще бъдеш и доколко ще се възстановиш.



Тема Re: коганови [re: Fireee]  
Автор GOA_PSYCHEDELlC (goadelic shaman)
Публикувано30.01.08 15:46



защото по-инатливо животно от жената няма!!!


и сигурно по-глупаво от мъжа, който се опитва да я убеди

the world is very psychedelic place!!!

Редактирано от GOA_PSYCHEDELlC на 30.01.08 15:48.



Тема Re: коганови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано30.01.08 16:54



Добре, заведи я на шега и си направи тест и ти с нея, за да си съпричастен

Така няма ли шанс да стане?



Тема Re: коганови [re: Fireee]  
Автор GOA_PSYCHEDELlC (goadelic shaman)
Публикувано30.01.08 17:21



вече съм й го предлагал, но пък сега ми хрумна нещо, което може и да подейства. само трябва да се видим.

the world is very psychedelic place!!!


Тема що за мания за самодиагносика и самолечение?нови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
АвторCвeтлaaн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 09:42



след като не иска да синаправи тест за ХИВ как ще се лекува? И за какво му е тогава да внимава/следи за симптоми???
Странни питания се появяват тук!



Тема Re: коганови [re: GOA_PSYCHEDELlC]  
АвторCлaвeн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 09:45



не знам защо е тази полова дискриминация, но познавам и мъже които нехаят за здравето си



Тема Re: що за мания за самодиагносика и самолечение?нови [re: Cвeтлaaн]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано31.01.08 15:50



Е,ако в случая това е единственото разрешение на проблема,може и да се постресне когато започнат симптомите и да проима желание за тест и евентуално последвало лечение.Не можеш да накараш човек насила да се погрижи за здравето си,но ако се уплаши за живота си,може и сам да пожелае.Така че питането не е чак толкова странно като се замислиш



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: що за мания за самодиагносика и самолечение?нови [re: bat_out_of_hell]  
Авторняkoи (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 08:11



добре де ако започнат дадени симптоми значи ли че по време на тези симптоми има тези специфични антитела които се образуват и бързите тестове ще ги уловят т.е по време на симптоматиката която се проявява има ли наличие на антителата които тестовете търсят



Тема Re: що за мания за самодиагносика и самолечение?нови [re: bat_out_of_hell]  
АвторCлaвeн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 12:28



Така е. питането не е толкова страшно, да и отговорим тогава: например може да запоне да ослепява. Но пък тогава няма да може да прогледне. Колкото и пари по очни лекари да дава. Но дали ще проумеее това не знам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.