Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 28.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кокаиннови  
АвторПинa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 13:21



Не мога никъде да намеря информация отностно това дали е възможно да се заразиш с този вирус по време когато смъркаме кокаин ? На скоро ми се случи да смъркам ,но не помня дали обърнах банкнотата след като я беше ползвал човек преди мен ,но със сигурност помня че по нея нямаше кръв. Днеска във вестник здраве прочетох ,че това било възможен начин за предаване на вируса.
Имам ли големи основания за притеснения ,защото до този момент си бях правил тест и всичко беше OK.



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Авторa taka (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 18:02



незнам за спин ама хепатита се предава дори и само да смъркаш,не е задължително да си на помпа за да се заразиш,обаче за СПИН незнам



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано04.12.07 21:26



Има някаква вероятност.
Ако на някой от смъркачите му се спука капиляр и има кръв по "тръбичката" може да стане белята.



Тема Re: Кокаин [re: Пинa]  
АвторПинa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 23:42



Абе хора кажете да ходя ли на тест ? По "тръбичката" нямаше кръв огледах я няколко пъти, но знами ли дали някаква микроскопична капка не е имало. Пък и то става за секунди само веднъж . Не е смъркано няколко пъти от една и съща тръба. И ако му се е спукал на предишния човек капиляр нали трябваше да има кръв по тръбичката? Не трябва ли и аз да имам спукан капиляр в носа за да стане заразяване ?



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Автор Aндpeи (непознат)
Публикувано05.12.07 17:29



Виж сега младеж,
тук никой не може да ти гарантира дали си се заразил или всичко ти е наред, по простата причина, че тестове в писмена форма все още не се правят, никъде. В смисъл да си напишеш подозренията и да получиш 100 % отговор. Ако наистина си толкова притеснен, направи си един тест в специализираните за целта места. Много хубаво и подробно си описал как си смъркал и кой преди или след теб е ползвал банкнотата. Е..., значи все пак знаеш, че кръв по банкнотата е нямало. Значи знаеш, че СПИН се предава и по кръвен път. Така, че отдели 10 мин за тест и си готов. Твоето здраве е важно, не само за теб





Тема Re: Кокаиннови [re: Aндpeи]  
АвторФитнecЯpocт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 18:47



Ами ти си един наркоман щом павиш това. Голяма част от болните от спин са били такива- не казвам всички. Някой хоа са хванали спин по много по лош начин, а ти се вреш ами ври се. Аз се пазя но знам че много от пишещтите тук са добри хора.



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
АвторПинa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 22:19



Абе тъпаци....Вие тук сте истински олигофрени и малоумници. Питах ви съвсем добронамерено дали е възможно предаването и има ли риска в случая ,а вие се заяждате и плашите.. Първо кокаинаджйте са хора от "А" група (ако ти говори нещо това) и немогат да се нарекат наркомани, защото тези които ги споменаваш немогат да си позволят по 200 лв на вечер за удоволствие.
Нямам думи. Сайта ви е под всякаква критика. Тука пишат някакви хора които манталитета им е много под средното ниво. С какво помагате на хората ? Да видяхте някой да отговори конкретно ?
Пълни смешници сте. Ами модераторе ти за какво стоиш там бе палячо ? Защо не отговори на въпроса ми ?
И модераторе ти изобщо имаш ли медицинско образувание и какво изобщо ти дава право да бъдеш модератор на този сайт ?



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано05.12.07 22:43



А, гледам тъкмо пишеш на себе си.
Не си сгрешил адресата.
Категория "А" била бълхата "напушена".
Даже по Интернето можела да дриска.
Ще да е нова в това си амплоа като гледам претециите и.



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано05.12.07 23:01



Първо: Модераторът не е длъжен да отговаря на въпроси. Прави го, ако иска.
Второ: в клубните правила пише, че са забранени обидите /визирам "олигофрени" и "малоумници"/.
Трето: Още горе ти беше отговорено, че "Има някаква вероятност.
Ако на някой от смъркачите му се спука капиляр и има кръв по "тръбичката" може да стане белята." Какво повече искаш, да ти изчислим с точност риска ли? Ми не може да стане. Отиди и си направи тест три месеца след рисковата ситуация.
Четвърто: Пише се "образОвание". Не съм длъжна да ти давам обяснения, нито някой ми е искал диплома, за да ме направи модератор.
Лека вечер!





Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано06.12.07 09:39



я ни кажи кво е А група

тва че шмъркаш амфетки от 20 лева не те вкарва в тази група бе хахахах разсмя ме яко кат те слушам си точно от тия неоправдани гъзари дет си мислите че сте най великите баровци като шмъркате,ма нали знаеш в БГ ква е коката

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.