Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 05.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 12:31



:)) А така, брато! Рекна ли им го?! Некви си тук, дето се заяждат с теб. С тия номера да си ходят дома! Ама са сбъркали адреса. Теб ще плашат! Не знаят, че като смръкнеш две линийки (магистралки и т.н.) и ще ти дишат праха.

А за въпроса ти - питай мен. Има риск, братле. Ако тоз преди теб е бил със спукан капиляр (знаеш как е с кокаина) и малко кръвчица му е останала на тръбичката и ти си бил със спукан капиляр и хоп - ХИВ. Е, нема страшно ако той е бил здрав. Ама ако е болен може да си пореже устните в някоя чаша и после ти пиеш - хоп - ХИВ. Бе гадно. Ама ти си на ебаси нивото ще се излекуваш. Е вчера четох, че вече има двама самоизлекували се - един шотландец и един китаец. Ние изоставаме, което не е типично за нас. Измий ни срама от очите.



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
АвторПинa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 17:24



Нали ви казах че по тръбичката нямаше кръв аз я огледах няколко пъти то трябва да си много тъп на някой да му тече кръв преди теб да си навре "фунията" и след това и ти да я ползваш при положение че има кръв по нея. От това което сте написали излиза че няма риск без кръв. Толкова ли беше трудно това да ми напишете ,а ми пишете за рискови ситуаци.

А относно кокаина - Да прав си в БГ не е стока освен ако не вземеш по 12-15 от правилните хора.



Тема Re: Кокаиннови [re: ФитнecЯpocт]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано15.12.07 03:56



Егаси неграмотността бе. 75847863968 пъти беше написано, че СПИН не можеш да хванеш, но пък ХИВ можеш да придобиеш по трите описани начина.

--



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
АвторЙoнko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 07:06



Кое да е било трудно бе? Ората тука да бъдат рецензенти на вестник здраве ли?Че кво им пука какво си чел там и написал тук?
Спомняме си кво си написал макар че твърдиш че си го казал - аз лично не съм те чула:

В отговор на:

Не мога никъде да намеря информация отностно това дали е възможно да се заразиш с този вирус по време когато смъркаме кокаин ? На скоро ми се случи да смъркам ,но не помня дали обърнах банкнотата след като я беше ползвал човек преди мен ,но със сигурност помня че по нея нямаше кръв. Днеска във вестник здраве прочетох ,че това било възможен начин за предаване на вируса.
Имам ли големи основания за притеснения ,защото до този момент си бях правил тест и всичко беше OK.



Както виждам никой не е коментирал тебе а това дето е писано във весник здраве.
И межди другото не бих те съветвала да съобщаваш публично каквато и да е медицинска информация за себе си.



Тема Re: Кокаиннови [re: Йoнko]  
АвторПpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 01:38



Аз мога да приема хората със зависимости, в това число кокаино води класациите, като хора с проблеми, към които трябва да сме толеранти. Но когато някой се смята за по-готин като се друса, явно вече си е издрусал мозъка. Това са хора без път, без цели, без ниво, без самоуважение ... Пина, да не се развихриш пак, че не е по темата, но всеки има да си прибави свята част към "темата", макар и да не е това, което тъпсиш ти! А ти това което търсиш тъй или иначе го няма..... белия прах е за робите!!!



Тема Re: Кокаиннови [re: Пинa]  
Авторbandit (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 11:53



Абе, не се плаши вероятността е едно на милион да се заразиш така! Но не можеш ли да си ползваш твоя банкнота. Аз от както видях на най-добрия ми приятел след една линия колко кръв му изтече не ползувам чужди банкноти[gomi e]




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.