Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 21.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Примернови  
АвторГeopr (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 10:36



Нека някой позитивен да разкаже какви симптоми е имал(нямал) първоначално след заразяването и след това как се се развили нещата .
Дайте примери бе хора. Не помагате иначе.



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано24.11.07 12:35



Ти що мислиш, че хората си помнят симптомите?
Ако знам, че партньорът ми е + и се хващам на всеки симптом, може и да ги усетя, ако се заразя, ама не мисля, че хората открити години след като са заразени ще се сетят, че примерно през 2002 г. са имали не знам кви си болки в гърлото, диария и т.н.


Хайде стига с тези глупави теми, вземи почети и се образовай, аман от симптоми!



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано24.11.07 12:59



Няма да ти помогнем така ние.
Ще си психясаш още повече.
Начинът е да почетеш и сам да стигнеш до извода относно симптомите дали си заслужава да ги обсъждаме изобщо.



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор Пoзитивнa зa XИB (-за хипохондрия)
Публикувано24.11.07 16:17



75 стомашни болки
86 Пневмония
Надявам се да си останал доволен



Тема Re: Примернови [re: Пoзитивнa зa XИB]  
АвторГeopr (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 13:54



Нека тогава някой който си спомня как се е заразил и кога да каже какво е било в началото и след това наистина ли е нямал абсолютно никакви симптоми както наричат бесимптомния период или е имал по често някакви инфекций през това време...
Просто кажете бе хора...Зная ,че само теста е меродавен ,но ми е интерестно дали този безсимптомен период означава че си абсолютно здрав както си бил преди да се заразиш с хив или има някой незначителни инфекций които не би им обърнал внимание и затова така се представят нещата по медийте .



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано25.11.07 18:03



Не мисля, че тука пишат достатъчно позитивни за да има статистическа стойност идвадката от отговорите, които междувременно съм сигурен, че няма и да получиш.
По различни сведения в специализирана литература се цитират, че при 1/3 до 1/2 от хората не се наблюдават симптоми през периода на сероконверсия.
Разбра ли какво ти се казва.
Не от мен.
От опита по света е това.
А после вече следва т.н. безсимптомно вирусоносителство, което продължава години 3-8 пак по статистика и се характеризира с нормално протичане на нормалните болести, но нищо специално.
И едва след това следва симптомната част през която обаче това, което се има предвид под симптоми са си направо характерни заболявания описани в един списък съставен от CDC в течение на годините трупан опит с ХИВ инфекцията.



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор Пoзитивнa зa XИB (-за хипохондрия)
Публикувано25.11.07 20:03



Няколко примери които ти не си си направил труда да прочетеш:



и последния:

който всъщност е от:




Тема Re: Примернови [re: Пoзитивнa зa XИB]  
АвторГeopr (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 15:44



Благодаря за инфото което си ми дала. По принцип мен не ме интересува кой как се е заразил.
Исках друго да разбера- По мойта логика (може хич да не съм прав) когато човек се зарази (има няма първоначални симптоми) след 6-7 месеца вече нивото на клетките не му е така както е било преди да се е заразил. И вече би трябвало да почнат да му се появяват гъбички да кажем или херпес зостер да му избие и ако на човека никога преди това не са му излизали херпес или гъбички може лесно да се светне че нещо му става с имунитета и да отиде на тест.

Затова исках да разбера как е протичал безсимптомния период у някой хора.



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано26.11.07 16:07



Не е така. Средно ЦД4 клетките падат с 80 годишно, което означава, че за 6-7 месеца няма да се случи нищо особено. Най-много да се открие, че е ХИВ+ със случайно направен тест.



Тема Re: Примернови [re: Гeopr]  
Авторпълнeнa чyшka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 16:14



да ти кажа нищо и не си разбрал. Гъбички особенно в слабините излизат всяко лято почти на всички дето носят тесни дънки. А може и да ги хванат от който и да е басейн по краката.
За това не се изисква слаб имунитет!

А пък дребната шарка може да я прекара всеки, и като малък и катъо възрастен и вероятността да не придобие имунитет е 20 % т.е. при тези 20% от хората е възможно да изкарат още веднъж шарката.
за това също не се изисква слаб имунитет.

Ето защо някой те посъветва да не дълбаеш по темата ама ти все още продължаваш. Прави си тест за ХИВ на 6 месеца и не питай тоя и оня какво и що, и как е било...
Някой заразени с ХИВ изобщо не са прекарвали гъбична инфекция, просто не са ходили на басейн!
Или не са били в контакт с детенце болно от шарка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.