Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 03.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бройкатанови  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано20.11.07 12:56







Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторГъckaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 16:33



тоя източник лъже. Вчера видях Тонка, и не каза такова нещо.болниците са празни, никой не се лекува в момента от СПИН в тях.



Тема така денови [re: Fireee]  
АвторПaтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 18:39



Ето кой бърка думата ХИВ със СПИН
В. Нощен труд.
Ако новината е от световен източник световните журналисти вече са се научили да пишат и говорят правилно за ХИВ и СПИН!


Срам и за ТОНКА и за БЪЛГАРСКАТА ЖУРНАЛИСТИКА!



Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторKokoшkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:10



да никой не коментира освен разни яйцеснасящи.
Ок искам съвесем и по темата да кажа и това:


...Напълно са овъглени шофьорът на "Рено"-то и пътуващият до него човек...
Мни мани...



Тема Re: Бройкатанови [re: Kokoшkaтa]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 07:51



За мен това е поредната статия, целяща да направи малко реклама :)



Тема Re: Бройкатанови [re: mustangGT]  
АвторKoнcyeл (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 15:33



Не разбрах коя е искала да си направи реклама, автомагистрала тракия или Тонка Върлева, но вчерашния прочит на новините показва че за сега в шампионата при мача катастрофите:СПИНА. първия води с около 1000:1 в резултата или греша???



Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторПитaмви (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 18:44



Сорру ма не отварям друга тема ако болен прелее кръв 1 месец след като ебил заразен как ще открият тестовете дали кръвта която преливат е чиста?



Тема ох бе не знам не знам, ама виж [re: Питaмви]  
АвторCливи (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:59



Майка и Татко си карат по магистралата и изведнъж идва една гума и после майката и таткото изгарят и толкова се овъгляват че не могат да ги познаят а освен това тяхните деца ги чакат в къши и се чудят цяло денонощие какво става.
А освн това гумата и закачила и една дрига майка с детенцето и и тя за малко и тя да премине във виртуалния свят на новините.
А ти ... тебе те интересува нещо дето му беше отговорено само преди 2 дни, щото там същото го пита!
Не дей да се интересуваш толкова от глупости. Замисли се за гумата която овъглява!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Cливи]  
АвторПитaмви (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:23



Първо не мога да разбера отгова ти, второ какво общо има, и трето отговора дето ми даде миналия път не го разбрах как така открива вируса?



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмви]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 09:15



а ти кво я пита? аз лично не съм чувала за чиста и мръсна кръв. Като чуя нещо ще ти се обадя. Само не знам дали няма да е рисково и да не си застраша живота!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.