Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 05.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бройката  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано20.11.07 12:56







Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторГъckaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 16:33



тоя източник лъже. Вчера видях Тонка, и не каза такова нещо.болниците са празни, никой не се лекува в момента от СПИН в тях.



Тема така денови [re: Fireee]  
АвторПaтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 18:39



Ето кой бърка думата ХИВ със СПИН
В. Нощен труд.
Ако новината е от световен източник световните журналисти вече са се научили да пишат и говорят правилно за ХИВ и СПИН!


Срам и за ТОНКА и за БЪЛГАРСКАТА ЖУРНАЛИСТИКА!



Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторKokoшkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 19:10



да никой не коментира освен разни яйцеснасящи.
Ок искам съвесем и по темата да кажа и това:


...Напълно са овъглени шофьорът на "Рено"-то и пътуващият до него човек...
Мни мани...



Тема Re: Бройкатанови [re: Kokoшkaтa]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 07:51



За мен това е поредната статия, целяща да направи малко реклама :)



Тема Re: Бройкатанови [re: mustangGT]  
АвторKoнcyeл (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 15:33



Не разбрах коя е искала да си направи реклама, автомагистрала тракия или Тонка Върлева, но вчерашния прочит на новините показва че за сега в шампионата при мача катастрофите:СПИНА. първия води с около 1000:1 в резултата или греша???



Тема Re: Бройкатанови [re: Fireee]  
АвторПитaмви (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 18:44



Сорру ма не отварям друга тема ако болен прелее кръв 1 месец след като ебил заразен как ще открият тестовете дали кръвта която преливат е чиста?



Тема ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмви]  
АвторCливи (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:59



Майка и Татко си карат по магистралата и изведнъж идва една гума и после майката и таткото изгарят и толкова се овъгляват че не могат да ги познаят а освен това тяхните деца ги чакат в къши и се чудят цяло денонощие какво става.
А освн това гумата и закачила и една дрига майка с детенцето и и тя за малко и тя да премине във виртуалния свят на новините.
А ти ... тебе те интересува нещо дето му беше отговорено само преди 2 дни, щото там същото го пита!
Не дей да се интересуваш толкова от глупости. Замисли се за гумата която овъглява!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Cливи]  
АвторПитaмви (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:23



Първо не мога да разбера отгова ти, второ какво общо има, и трето отговора дето ми даде миналия път не го разбрах как така открива вируса?



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмви]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 09:15



а ти кво я пита? аз лично не съм чувала за чиста и мръсна кръв. Като чуя нещо ще ти се обадя. Само не знам дали няма да е рисково и да не си застраша живота!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Пипи]  
АвторПитaмви (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 16:00



Стига с тва заяждане. Питам как разбират дали кръвта е заразена след като не са минали на болен 3 месеца не се заяждайте някой ебахти злобците.



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмви]  
АвторKyky (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 19:00



ами нали това ти казвам:
пита само преди 2 теми:


Ако случайно дакажем някой спи с заразен от ХИВ, прихване болеста ХИВ и отиде да дари кръв 4 седмици след това? НАли теста се разбира след 3 месеца а в този период той е заразяващ?? Сорру че пиша в таая тема ма не ми се отваря нова.
и там се отговаря:


ми нали тоя тест търси антитела бе а оня другия самите вирусни информации,



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмви]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано22.11.07 19:01



Подозирам, че не си наясно със съществуването на тестове откриващи вируса, а не антителата или такива с доста по-висока точност от скрининговите.
Така или иначе мисля всяка единица от кръвен продукт преминава няколко тестувания.
Така между другото като факт е известно, че значителна част от кръвта се изхвърля поради наличие на други вируси като хепатитните, защото онея мургави "бизнесмени" чакащи да продадат кръвта си пред центровете обикновенно изобщо не са чисти.
А срока от 3 месеца не е толкова задължителен за да се открият антитела. Това може да са само 20 дена например, но с по-малка статистическа вероятност.
И ако обичаш уточни за каго се отнасят клетвите ти щото си не е съвсем ясно.
Мразя да ме обиждат и съм чувствителен в последно време на темата.





Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: no one]  
АвторHooo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 21:25



Ае писнаха ми вашите догатки и загадки кви обиди уе 1 въпрос не ми отговорихте кво седа тука като лидите аре чао !



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Hooo]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано22.11.07 22:29



А на мене отдавна ми е писнало от анонимните келеши в интернет.

Я кажи ми какво не си разбрал още като питаш за пореден път едно и също в различни теми.

И още нещо не разбирам какво ли значи на български, английски или друг език точно това "Сорру" което все повтаряш.
Тъй като го гледам е нито Sorry, нито Copy.
Остава ми да предположа, че точно в неграмотноста ти се корени и неразбирането какво ти се отговаря.



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: no one]  
АвторTaйнaтa нa kaфeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 11:11



тоя не е наред, но това си пролича отще от първото му влизане тук ти защо му се връзваш даже и да му отговаряш?
ИЗкукуригала работа - хипохондрия!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Taйнaтa нa kaфeтo]  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 13:41



Ае нщо не знаете за вируса само давате грешни информации та да заразите други и после да ги приемате в форума....



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Heзнaeщ]  
Авторнaxaпaния oт koзa xpacт (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 15:00



не разбрах къде и какво те сърби точно???



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Heзнaeщ]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано23.11.07 15:13



Хайде стига глупости.
Лепнах тема горе как става инфектирането. Ако се интересуваш-прочети.
И не си вкарвай филми в главата... Някой си заразявал, за да има посещение форума

Аман вече!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Taйнaтa нa kaфeтo]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано23.11.07 15:15



Ти пък ако не искаш не отговаряй. Ще те помоля да подминаваш без коментар своите дразнители

Само пълните темите с глупости така



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Fireee]  
Автормaнджaтa бeз coл (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 17:21



аз исках да си попиша с НоЪн той е пич. ю
м/у другото има още 4ма изгоряли като факла тоя път по пътя Силистра - Добрич, т.е. кой води в състезанието?



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: мaнджaтa бeз coл]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано23.11.07 19:01



Е, и?
Тук не обсъждаме ПТП-тата, тъй че ще те помоля да пишеш по темата





Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Fireee]  
Авторнeпoдпpaвeнaтa caлaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 19:27



ЕМи, по темата е... колко е "плащештата" бройка...
м/у другото с тея четилирамта изгорелите само в толбухински откръг за цялата година е цели 8. А колко са заразените от 80та година насам в региона?
А починалите?
Ок в София починалите знаем какви са 2:1.
2ма не са се тествали 1 тествал се.
така че какво верно обсъждаме?
Според някой все още не виждат смисъла от теста... по-добре да получат отговора който искат (както и самите си пишат) - нещо успокоително от сорта няма страшно или много малък риск!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: нeпoдпpaвeнaтa caлaт]  
АвторПитaмпpocтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 23:08



Ае момчели си момиче ли си ти нещо не си в ред. Кво пишеш и ти не занеш!


А въпроса ми беше прост, щом когато даряваш крув теста който се прави е сигурен без да са минали 3 месеца, то не би ли секи си правил тъкъв вместо да чака?



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Питaмпpocтo]  
Авторkapтoфeнoтo kюфтe (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 17:33



не си смоням да съм изкала да ти споделям с ттебе каквото и да е. Пиша си с Ноън и Модераторката.
Аз съм травеститка. Виждал ли си такова не те знам от кое село си за това питам!



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: kapтoфeнoтo kюфтe]  
АвторXaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 18:15



Нарочно не отговаряш щтото искаш и други като тебе да се разболеят .... Но хората сепазят, тези които са се разболяли ползват леение а ти се застреляй ако искаш.



Тема Re: ох бе не знам не знам, ама вижнови [re: Xaxaxa]  
Автортиkвaтa c opиз (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 19:40



Кво разболяване бе? Кви застраляния??? Ми че аз съм травеститка-вампир, нито се разболявам, нито ще умра кат се стрелям! Мноо си умен!
Иначе кво да ти отговоря, льоча банките без да ме интересува дали са тествани или не т.е. не знам отговора. Тука бях привлечена от кръвожадната тема.
ама щом и другите не ти отговарят, чудя се и на тях ли им пожелаваш да се разболеят или да се застрелят!???
После кои били злобните...
хахахаххахахаха



Тема Re: Бройкатанови [re: Питaмви]  
АвторAми (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 14:30



Ако даде кръв 2-3 седмици след евнтуалното му заразяване естествено че тестовете няма да хванат антитела и кръвта ще е заразена без да се знае. Но статистически погледнато това е малко вероятно... Все пак не си преливайте кръв ако не сте смели като Др. Хаус



Тема Re: Бройкатанови [re: Aми]  
Авторд-p Xayc (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 14:42



така е, все пак е по-добре да умрете, от колкото даже и да купите кръв от някой кръвопродавач пред кръвна банка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.