Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 07.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С нов партньор - как?  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 22:59



Здравейте,

Искам да попитам, вярно ли е, че има тестове за спин, които се правят в домашни условия? И ако да, откъде мога да си намеря такъв. Надеждни ли са?
И къде се продават?
Има ли начин да ги потъчам от някъде, ако не мога да ги намеря в аптеките?

Благодаря ви!



Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: Mиpa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано14.11.07 23:08



В България не се използват и не се продават.
Честно казано, не бих препоръчала такъв. Може и да съм задръстена, но пред варианта да не го направиш правилно предпочитам да отида до КАБКИС и да ме боднат, става за 15 минути





Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: Mиpa]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано14.11.07 23:36



Необучено за целта лице не може да направи такъв тест.Тези тестове са много прецизни и ако се сложи съвсем малко повече или по-малко кръв,веднага се развалят.
А и никъде не се продават.Внесени са в България само за употреба в КАБКИС-ите.
И тестовете са за ХИВ,а не за СПИН.Но предполагам това е било грешка на езика,нали?

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: bat_out_of_hell]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 07:49



да, за хив имах предвид.

хм...странно имам познати които са ползвали такъв, от бг са си го намерили, но не разбрах откъде. Нямам връзка с тях обаче сега за да ги питам



Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: миpa]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:34



Не ги слушай. В Америка се продават съвсем свободно тези тестове и употребата им е съвсем елементарна и всичко е обяснено за малоумни . Ако искаш такъв трябва да имаш кредитна карта и просто трябвя да си поръчаш по интернет.Има страшно много сайтове които продават тестове. Ще ти излезе с транспорта около 40-50$ .



Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: миpa]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано15.11.07 15:54



Просто няма начин да се намерят,ако не са имали яка връзка в КАБКИС и да са им ги дали от там/на черно,както стават много работи в Бг./

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: Гeoprи]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано15.11.07 16:02



Щом казваш....
Но на мен лично,пред очите ми са се проваляли такива тестове,заради малко или много количество сложена в тях кръв/и то в КАБКИС/
Така че може момичето да си вземе няколко теста чрез Интернет,пък все един или 2 може да успее да направи,като се понаучи.
Пък и само дано да излязат читави,защото като тръгне да им минава срока на годност е много вероятно да покажат фалшиво положителен.И тогава ще трябва да тича пак до КАБКИС за Илайза.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: Гeoprи]  
АвторПpackoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 18:08



сигурен ли си че в Америка са достъпни за купуване съвсем свободно?
<Май от там първо са били забранени!
Иначе има такива тестове за ХИВ! Даже са безкръвни. Например достатъчно чувствителни са за антитела (не към самия ВИРУС който е в много малки количества и практически е не вирулентен) в слюнка!
Но са забранени поради същите причини за изпозлване.
Иначе по интернет на черно се продават да. То в интернет какво ли не се продава!
Ако е на бяло то щеше да ги има в е-бай:
а то няма!
Виж какви са резултатите от търсенето:



А вярвай ми в е-бея всичко се продава стига да е законно за продан!



Тема Re: С нов партньор - как?нови [re: bat_out_of_hell]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 19:24



Съвсем сигурен съм ,че ги продават свободно в САЩ. Даже има и ПВР(PCR) тест по домовете като ти пращат специален КИТ взимаш си кръв сам поставяш я в кутията и я пращаш в лабораторията по пощата за анализ и след това по интернет си получаваш резултата.

Ето един сайт който намерих. Има и много други просто чукнете в гугъла hiv test

http://www.private-hiv-test.com/



Тема Re: С нов партньор - как? [re: bat_out_of_hell]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 19:32



Това сериозно ли го казваш за кръвта ? По малко или повече ? Ами ако лаборантката ти сложи кръв на един тест и теста се провали възможно ли е просто да ти пише в резултата - защото не и се занимава да ти взима пак кръв ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.