Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 03.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към минувачитенови [re: julkata_]  
Авторxrisona (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 11:44



Да,мисля,че хората трябва да си правят такива тестове.Аз си правих 5пъти за 2 месеца,макар,че контакта беше с презерватив и партьора ми каза,че си е правил тесет.Много мислих,дали не са ме заразили в майчин дом една от най-посещаваните лаборатории,но доклокото имам спомен видях,как отварят ножчето с което ме боцнаха,а имат един контейнер за хвърляне на използваните неща,невярвам да сбъркат в движенията.После си правих кръвен тест в часна клиника за хепатит ,сифилис и спин,беше малко нелегално,защото лелята на мойта приятелка работи там,помислих си да не ме заразят с игла,но пак имам спомен,чесе сменяха иглите и всичко беше ок теста ми е чудесен здрава съм.Казаха ми,че този от вената който ми правят емного модерен и прецизен последна дума в световен мащаб.Смятам да се доверя на леята на мойта приятелка тя е възрасна и много си разбира от работата,която цял живот е работила.Дулката как милси да се успокоя ли след 5 отрицатекни теста последния от който беше на 2рия месец.Казаха ми в повечето лабораториизащото аз ходих във всички,че теста е верен98%.След всичко което споделих милсите ли,че съм ок.Благодаря и весели празници:))



Тема Re: Въпрос към минувачитенови [re: xrisona]  
Автор FireeeМодератор (същата)
Публикувано24.11.07 12:31



Да, добре си. Не е било необходимо да ходиш 5 пъти





Тема Re: Въпрос към Джулкатанови [re: julkata_]  
Авторxrisona (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 19:07



Джул,моле те прочети това което съм споделила по горе и те моля да ми кажеш какво мислиш по въпроса,всичко наред ли е при мен?Благодаря ти



Тема Re: Въпрос към Джулкатанови [re: xrisona]  
Автор Hepaзбpaнa! (bla bla)
Публикувано27.11.07 22:17



Да, всичко е наред, спокойно.
Аз съм





Тема Re: Въпрос към Джулкатанови [re: julkata_]  
Авторxpиcoнa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 21:06



Джул,извини ме,че те притеснявам,но искам да те питам още нещо.Значи въпросите ми са два.Първият е наистина ли този тест от вената който взимат за хепатит сифилис и спин е много прецизен?защото на мен така ми казаха.И вторият ми въпрос е,последния бърз тест който си правих петия подред:))го изчаках в лабораторията и си говорих с лаборантката понеже много се притеснявах и не исках да излизам навън,на 4тата минута тя ми каза,че теста ще е отрицателен изчакахме още 2/3 минути и се появи чертичка на нулата,което показва че е отрицателен,аз я видях тази черта.Достатъчни ли да 6/7 минути и след като се е появила една черта тази нулевата която всъщност е последна,че теста си е отрицателен?необходимо ли е според теб да се чака повече или след появата на нулевата черта всичко е ок?Благодаря ти и извинявай:))



Тема Re: Въпрос към Джулкатанови [re: xpиcoнa]  
Автор Hepaзбpaнa! (bla bla)
Публикувано28.11.07 22:02



Щом се е появила чертата, значи резултатът е готов. Не се притеснявай, всичко е наред, просто трябва да се появи чертичката






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.