Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 28.09.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема отношението на болните към останалите  
Авторqnica (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 11:39



Отвратена и шокирана съм от отношението на всички заразени тук, към останалите участници във форума!

Вместо да помагате и да ни отговаряте на въпросите, за да ни предпазите или насочите, вие най-демонстративно показвате омразата си към всички които не са заразени и ни карате да не ви уважаваме. Може би, не на всички ни е ясно какво преживявате и как живеете с тази мисъл, но вие с нищо не покозвате,че сте добри и отзивчиви хора и ,че не заслужавате това наказание. Дори и заразени, вие не приемате тази СПИН епидемия за сериозна и колко голяма заплаха е тя за нашето общество. Спомнете си какви хора сте били преди да разберете, че сте болни и какви въпроси са събуждали страха ви.Не ви ли се е искало понякога, ей така просто да разговаряте с човек, който може да разсее всяко ваше съмнение или пък обратното. Ако бъдете малко по-добри, малко по-мили,по-разбрани и загрижени за тези,които може би още не са заразени, ще изживеете малкото или много години които ви остават по-пълноценно и ще се гордеете с това,че сте предпазили поне един човек!



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: qnica]  
АвторCCCC (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 12:44



Наистина отношението на болните към зравите при някои хорае лшо. Едва ли не някой казвате КВО ТОЛКОВА ПРОСТО СПИН, но не е така. Има си терапии и други но това не значи че не трябва да ни казвате как да се предпази а се - риска бил толкова, оновя трабвало така. Вероятнста да се скъса презерватив е ГОЛЯМ!



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: qnica]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано10.11.07 15:13



Я ми кажи поне 1 въпрос който не е дискутиран и не е отговорено на него.Но някой хора просто не искат да погледнат малко назад във форума,а трябва заради тях да се тъпче на 1 място.Други пускат с различни имена по 3 пъти една и съща тема.На кого няма да му писне,а?
А ти недей да се изказваш така остро,че току виж някога си минала от другата страна на барикадата/не ти го пожелавам/и тогава ще разбереш заслужаваме ли това наказание или не.
А за това последното....:
Ние тук не можем да ви опазим,ако сами не се пазите.Бих била щастлива ако мога да овардя всички от вируса,но за съжаление не мога.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Редактирано от bat_out_of_hell на 10.11.07 16:34.



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: CCCC]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано10.11.07 16:38



А аз какво да направя като още не е измислен друг метод за предпазване от ХИВ,освен презерватива?Как мога да те посъветвам да се пазиш по друг начин?

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: bat_out_of_hell]  
Авторqnica (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 17:21



"Дискутират" е силно казано за този форум. Има много пуснати теми,но на нито един въпрос не е отговорено конкретно и ясно. А докато се стигне до някой малко задоволяващ отговор, се пишат само глупости и се сипят обиди. ОК ако точно "ТИ" не искаш да отговаряш, но остави някой с желание да го направи. Не е задължително да даваш отговор. По-добре да няма нищо написано, отколкото да отвориш 10 мнения и да не прочетеш нищо смислено.
И не съм остра,а само изказвам мнението си такова каквото е. На ясно съм ,че още утре мога да бъда на ваше място, но съм също така съм сигурна,че никога няма да постъпвам така както вие.



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: qnica]  
АвторAAAA (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 18:54



Да бе верно,ама то нали ги видя тея по телевизора-единия живее в кола а другия затворник !Какво да очакваш от друга страна от такива хора ?Господ да ни пази да не ни се случи! И на тебе ,всичко най-най хубаво много си права, че ние не сме като тях !И няма да ни се случи,дай боже никога!



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: AAAA]  
АвторCCCC (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 19:38



Вижте СПИНА е чума. Колкото и да сме коректни към тях това е смъртносна- все още- болест. Не може да се очаква пълно сплотяване. Например болните от чума преди години са ги изолирали. Разбира се днес това е недопустим, дискриминацията е сведена до минимум и това е добре защото и блните са хора. Но не търсете вина в лекаря или човека който ви отбягва, търсете вина в действията си и също така не тия хора които ви отбягват са ви насадили този вирус. Толкова казватда се пазим а вие самите не сте се пазили. Така че не се злобете на останалите, то е ясно че сички ще умрем някак..



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: AAAA]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано10.11.07 19:38



Ха,а искаш ли да ти кажа че има ХИВ позитивни инженери,лекари,хора с по 3-4 висши образования....Ама те никога няма да застанат пред камерата на този измет.
Никой не е застрахован от ХИВ.НИКОЙ.Само си викай "Дано да не ме застига" и си прави редовно тестове,че нищо не се знае.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: CCCC]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано10.11.07 19:41



А когато заразят 5 годишно дете чрез кръвопреливане,кого да съдим,а?Или то самото си е виновно че не се е пазило?

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Редактирано от bat_out_of_hell на 10.11.07 19:43.



Тема Re: отношението на болните към останалитенови [re: bat_out_of_hell]  
АвторCCCC (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 19:46



Незнам за СПИНА но аз лично съм имал много тежък живот и мога да ви кажа- НЕСПРАВЕДЛИВОСТИ В ЖИВОТА МНОГО ИМА. Това е не живеем в съвършен свят. Виновен ли е случаен минувачче бива застрелян на улицата? Ами болните от другите тежки болести? ИНВАЛИДИТЕ ДЕТО СА МНОГО ПО ЗЛЕ ОТ ВАС И НЕ МОГАТ ДА ХОДЯТ? Да не изброявам. СПИНА наистина може да засегне секи, но все пак можем да се пазим. Казах ви че нямам нищо против болните но и вие не можете да се сърдите на хората които напрмер не искат да ви оперират, или нещо свързано с кръв. Един мои приятел лекар се зарази с Хипатит и умря от един болен дето се разбунтувал в последния момент. Така че клкото и да си говорим живеем в един несигерин свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.