Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 02.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ножанови  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 15:40



днес ходих в Хей , там ми взеха кръв с една мн. странна игла - ножче от пръста , тя е в пласмасова кутийка и като натисне сестрата едно копче горе иглата те убожда ...някой зимали ли са му с такава ? и другия въпрос , възможно ли е тя да се е ползвала повече пъти ?



Тема Re: Ножанови [re: me]  
Автор kuki_m (gotin)
Публикувано16.10.07 18:15



писна ми от подобни въпроси....абе хора вие реални проблеми нямате ли та си измисляте такива


това ножче се казва ланцета и е за еднократна употреба ,така е направено,че не може да се използва многократно...последното място където могат да те заразят е КАБКИС,така че мисли за възможен риск от инфектиране когато правиш секс без презерватив,а не когато отидеш да си правиш тест



Тема Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: me]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 18:29



И на тебе ще ти отговорим най-точно:

Ако имаш съмнение, че нещо не е наред в Кабкис, може да се свържеш с Шефката им:
Д-р Тонка Върлева


Директор на Програма “Превенция и контрол на ХИВ/СПИН” Министерство на здравеопазването
Тел. 02/9301 243
Обади и се и поискай от нея информация. Нас ни питащ:
В отговор на:

възможно ли е тя да се е ползвала повече пъти ?



Аз искам да ти кажа, мислиш ли че някой от нас му е светил на този нож и да знае със сигурност колко пъти е изпозлван???ю
За сметка на това ако звъннеш на Тонка Върлева, тя ще ти каже всеки един комсуматив който е закупила как е изпозлван
така, че успех
координатите на лицето са по горе.
Тя е много мила и приятна жена и след като ти даде мнението си, го сподели с нас, за да не се притесняваме и ние!



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: Уплaшeнa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.10.07 22:17



Стига с тая Тонка де! Писна ми да я гледам!

Редактирано от julkata_ на 16.10.07 23:21.



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: julkata_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 11:21



Определено и на мене ми писна да я гледам. Но факта че има съмнения за какви ли не неща в КАБКИС е показателен че някой не си върши работата нали? Следователно, би било чудесно да бъде информирана за всяка една нередност. Така ще се предотврати предаването (евентуалното) на съмненията за нечия недосвършена работа! Не си ли съгласна всеки един койото има някакъв проблем с КАБКИС да я информира?
по добре е от колкото да и спестява такива дребни неща за ножове ланцети и дчертички в тестовете!



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: Oй]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано17.10.07 11:27



Не, не съм съгласна!
Що да не си вършат работата? Това, че някой не си е задал въпроса на място, докато са го бОли, не означава, че трябва да звъни на Тонка Върлева и да я пита такива неща. Освен това, тук става дума за СПИНофобия, а не за нередности.



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: julkata_]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:29



Юлке, точно защото няма кой да обясни на хората има тази СПИНфобия както я наричаш ти :)



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: mustangGT]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано17.10.07 12:43



Е то добре, ама обясняваме им, и в КАБКИС им обясняват, но не виждам как мога да убедя човек, че никой не ги ползва тези консумативи повече от веднъж


Сещам се за онзи слух, че в градския транспорт бодяли с игли и заразявали, беше преди доста години, ама всички в 280 се гледахме с уплах и даже злобно с мисълта "дали точно тая няма да ме набоде" Та това е нещо подобно, говоря за въпроси от рода на "дали не са ме излъгали за резултата", "дали тази изгла не са я ползвали повече от веднъж"... Паника и драма голяма



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: julkata_]  
АвтормycтaнrГT (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 13:01



ОООоо за 280 аз тогава бях ученик и се



Тема Re: Ножа и всякакви проблеми в КАБКИСнови [re: julkata_]  
АвторSi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 17:19



да точно за това става въпрос но как да го изкажа по друг начин: кой я поражда тази спинофобия???
Както и да е в разговора ни се намеси и без това страничен комуникатор, така че не ми се занимава повече с ланцетата и проблемите които може да породи и личността която трябва да следи всяка една ланцета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.