Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 27.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Инфонови  
АвторГpeшka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 22:39



Правих си тест в Кабкис който излезе отрицателен. Въпроса ми е дали е възможно по невнимание или някаква небрежност като са ми взели кръв да не са извършили правилно теста и просто така да са ми писали отрицателен ?



Тема Re: Инфонови [re: Гpeшka]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 23:00



Тези тестове са както за бременни, ако има грешка си има контрола :)
За какво им е да те лъжат?





Тема Re: Инфонови [re: mustangGT]  
Автор kuki_m (gotin)
Публикувано11.10.07 23:31



Направо се учудвам на такива хора....Да бе,те в КАБКИС-ите така си ги дават резултатите както им дойде-тука има тука нема...Много ясно,че не са ти объркали резултата-твоят код е записан върху микротейнера или моноветата,просто няма начин да ти объркат резултата.



Тема Re: Инфонови [re: kuki_m]  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 23:45



Това за контролата не го знаех. Сега съм по спокоен. Защото сестрата която ми взе кръв беше една бабичка и предполагам тя ми е извършвала изследването пък и стана за 20 минути... Ако е бил положителен няма логика да ме лъжат и да ми казват че е отрицателен и да ми пише на бележката така нали ?



Тема Re: Инфонови [re: Инфo]  
Автор kuki_m (gotin)
Публикувано11.10.07 23:52



не,няма логика!!!!да не мислиш,че положителен резултат така лесно се съобщава?положителен е само след уестърн блот,а този тест се прави само в НПЛ и никой нямаше да ти съобщи резултат на мига,а щеше да е поне след 3-4 дни.Тук е пълно с хипохондрици.Една година само четях налудните ви мисли ,но вече ми писна и се разписах...



Тема Re: Инфонови [re: Гpeшka]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано12.10.07 02:30



Атмосферата в КАБКИС сигурно ти се е сторила адски неангажираща и несериозна покрай десетките полу-разголени каки с чаша водка в ръка, кокаина в изобилие и спринцовките по пода...

Предполагам не си наясно, че КАБКИС открива най-голям процент ХИВ-инфектирани към момента и хората гонят предполагам нормативи. Страховете ти за некачествено проведен тест са напълно безпочвени. Бързите тестове могат да дадат по-често грешен позитивен...
Освен това по нищо от твоя постинг не си проличава колко седмици след рисковия контакт е проведен теста, а те трябва да бъдат 13 седмици за заключителен резултат.

--



Тема Re: Инфонови [re: krassyo]  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 10:31



5 месеца и половина след контакта



Тема Re: Инфо [re: Инфo]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано12.10.07 15:51



Тогава резултатът може да бъде приет за окончателен.

--



Тема Re: Инфонови [re: Гpeшka]  
АвторSi4x (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 17:16



е да те питам и тебе, там защо не ги пита тези въпроси???
всъшност ако имаш съмнение, че нещо не е наред в Кабкис, може да се свържеш със Шефката им:
Д-р Тонка Върлева
Директор на Програма “Превенция и контрол на ХИВ/СПИН” Министерство на здравеопазването
Тел. 02/9301 243



и да я попиташ дирекнто. Тя е единсвеното отговорно Лице което може да ти приеме "съмненията" така ще спашил Хиляди човешки живота, ако все пак някой не си върши работата в КАБКИС и дава отрицателни резултати.
Лично аз ще ти бъда благодарен, ако алармираш за съмнениято си!
за да може в бъдеще да сме сигурни че не правят грешки!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.