Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 26.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема Ужасно изплашеннови  
АвторBeнци (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 13:12



Незнам какво да правя.. Мисля ,че съм имал контакт с позитивна.. Бяхме в къщи тя ме целуваше по корема и с език докосна члена ми за половин секунда по тестисите и след това сложих презерватив и ми прави френска с презерватив..Секс не е имало.. След 2 месеца си правих тест който беше негативен, но вчера разбрах че на въпросното момиче е излезъл херпес зостер а тя е само на 30 г. ,а това било сигурен знак че е позитивна...
Възможно ли е да съм се заразил по въпросния начин ?



Тема ахахаанови [re: Beнци]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 18:59



от кога Шарката е признак за позитивност (към ХИВ)?
Хахаха, щото че е (серо)позитивна за H.zooster е ясно де, но нали си боравиш с думите без да ги разбираш.
А и още един въпрос, ако може да ти задам как мериш стотните (от секундите де)? Винаги ли включваш хронометъра???
Аз не съм правила секс с такъв с хронометър още де но ще го препоръчам след като ми кажеш, защото един много бързо свършва и трябва да си носи и той така да си мери стотните.



Тема Re: Ужасно изплашеннови [re: Beнци]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано22.09.07 19:40



1.Така не можеш да се заразиш.Даже вероятността за предаване на ХИВ при орален секс без използване на презерватив е съвсем малка.И трябва да са на лице няколко фактора,за да се случи.Така че споко,не си позитивен


2.Херпес Зостер в никакъв случай не е гаранция че момичето е позитивно.Все едно да кажеш че всички бебета дето прекарват дребна шарка са носители на ХИВ.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: Ужасно изплашеннови [re: bat_out_of_hell]  
АвторBeнци (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 21:10



Искаш да кажеш ,че на човек който е хив-негативен е възможно преди 50 годишна възраст да му избие Херпес Зостер ли ???? Аз знам ,че ако те избие такова нещо е 99,9 процента сигурно че си хив+ и затова останах потресен и толкова притеснен. Тя е споделила ,че е имала някакъв стрес преди да я избие,но като и се обадих да пием кафе пред мен нищо не сподели за Зостера и затова се параноясах още повече.
Дано да е така както казваш.



Тема Re: Ужасно изплашеннови [re: Beнци]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано22.09.07 21:40



Естествено, че може човек да има Зостер и под 50 годишна възраст. Това не е критерий. Ако се притесняваш отиди на тест 3 месеца след контакта.



Тема Re: Ужасно изплашен [re: Beнци]  
Автор bat_out_of_hell (член)
Публикувано22.09.07 22:13



Ами да.То си е като дребната шарка.Хващаш я като бебе и после цял живот си е в теб.И чака само удобен случай,да падне имунната система и да излезе.А имунитета не пада само от ХИВ вируса,това би трябвало да ти е ясно.При стрес,при по-голяма настинка,при грип/да не изброявам/имунитета се влияе.Така че Зостера няма общо с това дали си ХИВ серопозитивен или не.Той просто се влияе от имунитета.
А за това че не ти е споделила...Ами и аз ако бях и аз нямаше да споделя.Ко го интересува човека че аз имам нещо си?За ко да го притеснявам излишно?
Ох,ама какви сте мъжете,все щуротии в главите ви



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема и коя ти каза че дребната шарканови [re: Beнци]  
АвторBacилeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 03:31



ако те избие 99.9% си ХИВ+?
Хахаха каква смешница!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.