Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Искам да родя детенови  
АвторLentisperia achina (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 10:51



И тъй като това не може да стане с законен биологичен баща - не съм женена а застарявам, мисля да си намеря някой от elmaz.com flirt4e.com
Ако бащата се окаже положителен и аз после се тествам след 3 месеца, къснно ли ще е да започна терапия? Тъй като предполагам че ПЕП няма от къде да си намеря - нямам 3000 лв да си го купя за 3 месечния период след евентуалното заразяване.
Моля подходете към темата сериозно!
Вие как бихте постъпили?



Тема Re: Искам да родя детенови [re: Lentisperia achina]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано15.07.07 12:05



Възможно най-разумния съвет ще ти дам.

Не се занимавай с глупости, а отиди в клиника за да ти направят инсеминация с материал от проверен донор.

Изобщо не си за този форум освен ако не криеш нещо като възможен вариант и определен субект на желание.



Тема Re: Искам да родя детенови [re: no one]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано15.07.07 12:16



Ама пък за това ще искат много пари.Иначе по едно време и аз си го мислех сериозно.Пък и не се знае какъв е донора,дали няма да е някой грозник,че после да се чудя как да си погледна бебето,ако прилича на него


Ами ако така го е решила,лошо няма,просто може да го заведе на тест.



Тема Re: Искам да родя детенови [re: bat_out_of_hell]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано15.07.07 12:27



Е да ама идеята явно е да не се търси доброволен донор от тези сайтове за запознанства.

Съмнявам се, че ще има доброволец от там, че и да го разкорва по тестове, че и по не един, че и да се въздържа задължително оня от контакти докато ме излезе сигурен резултат, че и да го правят докат осе получи бременност, че ..... , че .....

Колкото до цената не знам материала дали влиза в цената, но една инсеминация си е към 300 лв.



Тема Re: Искам да родя детенови [re: no one]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано15.07.07 12:53



Само толкова?Мислех че е много повече.Ааааа,май ще си занеса материала за да ми го направят.


А ако мислиш че авторката не е достатъчно искренна,по-добре да не се занимаваме с нея,освен ако не реши наистина да сподели какво я мъчи.

Редактирано от bat_out_of_hell на 15.07.07 12:57.



Тема Re: Искам да родя детенови [re: bat_out_of_hell]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано15.07.07 14:02



400 лв. върви донорската инсеминация, доколкото знам. Мели ще каже, ако чете тук

, но такава е моята последна информация по случая.
В "Проблемно забременяване" имаше тема тези дни,
И аз мисля, че е редно питащата да се обърне към клиника, където да й направят тази процедура, а не да се занимава с разни... не се знае какви

______________________________

Редактирано от julkata_ на 15.07.07 14:03.



Тема Re: Искам да родя детенови [re: Lentisperia achina]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано15.07.07 14:10



Сега все пак да отговоря на въпроса. Не мисля, че е разумно и редно за теб да хващаш някой, дори с риск да се инфектираш, за да ти направи бебе. Освен ХИВ има и други гадини, които се предават по полов път.
Не си създавай проблеми, верно е, че може пък да попаднеш на читав човек, който няма такива проблеми, но пък това си е допълнително натоварване за теб.
Както вече казах, моят съвет е да отидеш в някоя клиника и да ти го направят-чиста работа

Така после ще мислиш само за себе си и бебето, няма да се притесняваш дали не си лепнала нещо.
Все пак, изборът е твой
Относно ПЕП-за съжаление сме далече от това, като гледам как тук се развиват нещата, пък и тези медикаменти не са много приятни, та наистина е добре ако можеш да пропуснеш взимането им

______________________________


Тема Re: Искам да родя детенови [re: julkata_]  
АвторAчинa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 17:38



Добре но др. неща освен хепатита се лекуват успешно.
аколкот за спермодонорство, колкото и да ми е чудно на мен в България няма такива банки!



Тема Re: Искам да родя детенови [re: bat_out_of_hell]  
АвторLentisperia achina (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 17:40



точно това са и моите аргументи.
А осеменителни банки в България НЯМА!



Тема Re: Искам да родя детенови [re: bat_out_of_hell]  
АвторLentisperia achina (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 17:44



предпочитам да се занимавате с мен.
300 е само манипулацията да ти вкарат спермата от спринцовка... все едно не мога и сама да се оплодя in vivo. Ако искаш in vitro плаща много по-голяма сума. Не знам колко но не ми се дават пари на лекари за такова нещо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.