Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 30.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема въпросченови  
Авторлиндa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 18:49



преди няколко дни имах две сърбящи пъпки като от комар рачесах се и се появи нещо като обриж само че не болеше и почти не сърбеше на вид беше като спукани капилярчета малки дребни червени после станаха сини след няколко часа и ми минаха... питах се има ли нещо общо с някакви кожни реакций при ХИВ също така някаде четох че ХИВ позитивен човек боледува по често от ечемик на окото малко тупо ми звучи но просто исках да питам съжалявам ако въпроса ми е неграмотно зададен ....



Тема Re: въпросченови [re: линдa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано19.07.07 19:07



Внушаваш си излишно нещо.
Нама такъв, който дап ти постави диагноза на пъпчиците без да ги е виждал наживо.
А за ечемика

немам думи, това пък откъде и защо го е пишело.
По принцип и самите ХИВ-серопозитивни са различни - с различно състояние на имунната систтема, с различни прояви на заболявания и с различна тежест на протичането. Ама ечемик като характерна диагноза!



Тема Re: въпросченови [re: no one]  
Авторлиндa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 19:11



:) аз искам просто да знам за това мене не ме притесняват двете пъпчици а обрива или там капилчерчетата дето се получиха а за ечемика четох някаква глупост че се проявява при хората с ниска имунна система от стафилококови инфекций в това число и хора с хив да наистина е тъпо хората трябва да гледат какво пишат ...





Тема Re: въпросченови [re: линдa]  
АвторToчнo тaka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 20:05



Заразените с ХИВ също боледуват от ечемик на окото и това може да бъде изразено и като капилярни прояви по пъпки /най често 2 на брой/ които сменяват цвета си със син и за няколко часа изчезват! Проблемите които са дошли на главата ти няма да може да бъдат решени само с въпросчета в този клуб! Много са сериозни!



Тема Re: въпросченови [re: линдa]  
АвторAмa пpaвa cи (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 20:10



Точно стафилокока причинява такива неща каквито описваш! Казах ти проблемите са ти сложни, не се решават само с дискусии във форуми! Ай и тези капилярчета... да определено е стафилококус който атакува отслабнала имунна система. Правила ли си си тест за ХИВ до сега? Ако не лошо лошо... трябвало е да си направиш сега вече стафилокока може да е нападнал!



Тема Re: въпросченови [re: Toчнo тaka]  
Авторлиндa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 20:17



нямаше нужда от ирония вероятно всеки е бил уплашен и е задавал тъпи въпроси като мен но ... това няма значение ок не е мястото тука да говоря неща раазлични от темата ...



Тема Re: въпросченови [re: Aмa пpaвa cи]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано19.07.07 20:55



Ееее,недей деее.Гадничко е така да се подиграваш на момичето



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: въпросченови [re: Toчнo тaka]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано19.07.07 20:59



А аз защо имам ечемик който не минава вече приблизително една година,а?Тъкмо на едното око мине,се появява на другото.И очната лекарка каза че си е от ХИВ-а.А пък колко мазила и капки му слагах,и по бабешки го лекувах,ама не и не.Така че не се подигравай

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Редактирано от bat_out_of_hell на 19.07.07 21:05.



Тема Re: въпросченови [re: bat_out_of_hell]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано19.07.07 21:44



Боли ли този ечемик?

Чук-чук на дърво, ама не ми е излизал

______________________________


Тема Re: въпросченови [re: julkata_]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано19.07.07 22:22



Не,не боли,ама е ужасно грозно.И ако е по-възпален го усещаш така,сякаш в окото ти се е събрала цялата ти кръв.И като се наведеш имаш чувството че ще ти изпадне окото,отвътре имаш налягане.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.