Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 15.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема до юлкатанови  
Авторeднa. (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 13:36



юлката, защо не изтри обидният мейл на тази простакеса the_Dolphin, която с невежеството си или просто с глyпостта си дезинформира тука хората и индиректно ги подлага на рискове от заразяване със spin?



Тема Re: до юлкатанови [re: eднa.]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.06.07 13:52



Виж сега, споровете тук са нещо нормално. Един твърдеше, че ХИВ се предава при ухапване от комар, това беше весела тема.
Само за сведение-онази тема мислех да я отключа, ама нещо опцията не работи от известно време и не мога да отключвам вече заключени теми, така че ако решите да продължите спора за вирусите, можете да го направите в тази тема.
Ще те помоля да не наричаш хората "простакеси", прочети клубните правила.

______________________________



Тема Съжалявамнови [re: eднa.]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано27.06.07 14:06



но колкото и да се рових из форума,никъде не видях Долфин да е изказал грешно мнение.Всъщност погрешните мнения,всяващи паника,ги изказаваш ти.Нямаше да е лошо да се информираш по-добре относно вируса,преди да сипеш обиди наляво и надясно.



Тема Долфин,извинявайнови [re: eднa.]  
Автор bat_out_of_hell (минаващ)
Публикувано27.06.07 14:10



за грешното впечатление,което съм си създала за теб

До сега ми се струваше че си мъжи обръщението"простакеса"не ти отива много.



Тема :)нови [re: bat_out_of_hell]  
Автор the_Dolphin (дъждовен)
Публикувано27.06.07 16:27



Мила bat_out_the_hell,няма нищо


А и не съм се засегнал
Само,където се зачудих какъв мейл съм пращал ,но после се светнах,че явно става дума за постинг.
Иначе съжалявам,че съм обидил някой,но аз също съм бил притеснен дали съм заразен(Модераторката знае това много добре).
Това се случи преди години,но причината да влизам тук е да помогна с това,което знам и съм научил на хората,изпаднали в моето положение,да ги съветвам да се тестват за да не се измъчват от неизвесността ...
Значи принципно може да съм бил по-остър,но това е ,защото знам какво е страха и не искам други хора да го изпитат,или ,ако вече са го изпитали,да ги окуража и да им вдъхна смелост за да се тестват
Именно затова ми е жал,когато хората се стряскат от неща,които са неверни,затова съм побързал да ги успокоя,че в някои ситуации риск няма.
А заразяване от череши,нокти,коси,съгласете се,всеки ще ви каже,че невъзможно.
Така,че не искам да подлагам хората на риск,а да ги успокоя,когатонаистина няма опасност от дадена ситуация
Авторката на темата,
Човек не може да се зарази със СПИН
със синдром няма как да се заразиш.
Опитах се да ти намекна,че познанията ти са повърхностни ,което прави изказванията ти некомпетентни,което може да ме прави простакес,но по -скоро няма да се обаждам,отколкото да подведа някой с неверна информация.
Повярвай ми

Редактирано от the_Dolphin на 27.06.07 16:34.



Тема Re: до юлкатанови [re: eднa.]  
АвторKpacив (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 18:18



ПРОСТАКЕСА????
Какъв език! А всъшност ти ква си та трябва да ти четем личните желания?????



Тема Re: :)нови [re: the_Dolphin]  
Авторeднa. (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 19:08



Разбирам и приемам извиненията ти. Похвално е да се опитваш да вдъхнеш кураж на някого в такъв тежък момент, но все пак внимавай какво пишеш, за да няма това похвално начинание негативни последици.

Желя ти приятен ден.

P.С Междудрyгото toky що казаха в едно информационно предаване, че броят на заразените за тази година в Германия е по-висок от всяко предишна година и това се дължи на невежество относно начините на заразяване.



Тема Re: :)нови [re: eднa.]  
АвторKpacив (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 20:29



Боже боже, яко си си навиал на пръста че тука трябва да се пише каквото на теб ти е изгодно а?



Тема Re: :)нови [re: eднa.]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.06.07 20:41



Не е от невежество. Вече няма такава приказка

Невежество е било едно време, вече се говори за този проблем съвсем открито, да не говорим колко кампании има, филми и т.н. по темата. "Невежество" е извинението на обществото, на медиите. Според мен причината е НЕЖЕЛАНИЕТО да се вникне в проблема и нежеланието на хората да се пазят, защото си мислят, че на тях не може да се случи Не е ли така?

______________________________


Тема Re: :)нови [re: julkata_]  
Авторeднa. (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 21:14



Като написах "невежеството" имах предвид точно него, а не нещо дрyго. В това предаване показаха 17-годишни ученици, които си мислеха, че с хапче против забременяване могат да се опазят от spin.
Нещата, които ти си посочила със сигyрност също са от голямо значение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.