Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Вероятността?нови [re: Kинa]  
Автор bat_out_of_hell (непознат )
Публикувано24.05.07 23:34



Безумно ги обичам такива.Иска ми се да срещна някой такива,да им прасна по една страстна целувка и да им кажа че съм позитивна.Ще бъде много весело.





Тема Re: Вероятността?нови [re: bat_out_of_hell]  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 08:00



И аз така:-)))
хаха.
Само9 дето нямам вирусен товар и в кръвта та не занм какво ще им се зарази...
В крайна сметка обаче са опасни защото може да ми пуснат някоя ТБ или някоя гъба!



Тема Re: Вероятността?нови [re: Пeнka]  
Автор bat_out_of_hell (непознат)
Публикувано25.05.07 08:36



Да,ама това никой не го отчита.Всеки си гледа от неговата страна.А че ХИВ- са опасни за нас,колкото и ние за тях-кой ли го е грижа.



Тема Re: Вероятността?нови [re: bat_out_of_hell]  
Авторшaшнaт (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 20:34



Добре де и в крайна сметка излиза,че вероятността да се заразиш с целувка е минимален така ли да го разбирам аз.И мисля че е добре човек да се замисля преди да прави нещо и как го прави за да не съжалява после.



Тема Re: Вероятността?нови [re: шaшнaт]  
АвторBaмя KOH Aдиoc (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 21:06



Да бе нали ти писаха, а...
и не дей да си правиш подобни заключения че има и болести дето нищо не върщиш ама пак се появяват: рак анемия мускулна атрофия... така че спри с изказванията за вършенето. Тука ако не ти е ясно нещо например че ХИВ се лекува с ХААРТ или че не се предава от целувка явно си олигофрен та да не схванещ



Тема Re: Вероятността?нови [re: шaшнaт]  
Автор bat_out_of_hell (непознат)
Публикувано27.05.07 11:40



О,да тук си прав.Човек трябва да мисли с горната,а не с долната глава.Ама все пак трябва и да знае от какво да се пази,защото ако се пази от всичко,това мирише на параноя.

Затова трябва просто да почетеш мъъъничко повече за това как се предава ХИВ.



Тема Re: Вероятността?нови [re: Baмя KOH Aдиoc]  
Автор bat_out_of_hell (непознат)
Публикувано27.05.07 11:45



Оппа

,пак съм написала отговора не където трябва.Долния не е за теб.А си прав че има и по-страшни болести,напр.рака.Докато с ХИВ можеш при добра терапия да живееш 20-30 години,рака не прощава,още повече че нямат и лекарства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.