Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 30.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Незнам как можа  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:17



точно на мене да ми се случи да направя така ужасна глупост, въпреки, че толкова много винаги се пазя от такива неща.....По същество - адски пиянска вечер, накрая свирка без презерватив, която продължи около 2 мин., дали има поне някакво минимално значение това, че бях ужасно много пила и в устата ми алкохолната концентрация беше страшна. След случката в рамките до 10 мин. се жабурках и гаргара с чист спирт

Голям ли е риска от заразяване при това положение според вас?



Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.04.07 10:25



По принцип при орален има малък риск



______________________________


Тема Re: Незнам как можанови [re: julkata_]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:43



точно на мене да ми се случи да направя така ужасна глупост, въпреки, че толкова много винаги се пазя от такива неща.....По същество - адски пиянска вечер, накрая свирка без презерватив, която продължи около 2 мин., дали има поне някакво минимално значение това, че бях ужасно много пила и в устата ми алкохолната концентрация беше страшна. След случката в рамките до 10 мин. се жабурках и гаргара с чист спирт

Голям ли е риска от заразяване при това положение според вас?



Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.04.07 10:48



Да де, това вече го пусна. Казах ти, че по принцип рискът е малък.

______________________________



Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:50



Да, наясно съм - по-скоро ме интересува дали огромното наличие на спирт в устата и въобще в организма ми би спомогнало за намаляване риска от инфектиране и дали мога да взема профилактично някви лекарства, тъй като от случката минаха по-малко от 2 дена





Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
АвторKaтapинa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 12:30



само две минути свирка? Какъв е тоя бързак?
След втората минута какво стана? Изпразнили се? Къде?
Това е най-важното!



Тема Re: Незнам как можанови [re: Kaтapинa]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 12:52



Още и по-добре даже:-) Абе то беше една пиянска работа, да, свърши ми по лицето, но мисля, че попадна и в устата ми малко, веднага се изплюх, а след 10 мин. в нас се жабурках съсъ спирт:-( Ох, срам ме да ги казвам тези неща


Познавам човека от няколко години и знам, че е здрав и не боледува, но също така ми е известно, че си ходи по мацки и хич риска май не е малък
Ама аз съм си виновна...........толкова години се опазих от такива пуберски изпълнения и сега на стари години.........срам ме е



Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
АвторKиpилka (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 14:00



да определено има риск, какво да се прави, но пък от друга гледна точка не можем да не правим минети.
Да риск има, особено прио семеизпразване, и попадане на сперма в устната кухина!

Редактирано от julkata_ на 03.04.07 14:03.



Тема Re: Незнам как можанови [re: Kиpилka]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 15:46



Леле, значи край.........лоша работа:-(((((((((((( А все пак нещо за алкохола и спирта?



Тема Re: Незнам как можанови [re: Уплaшeнa]  
Автор ПoзитивнaзaXИB (Вбесена)
Публикувано04.04.07 08:55



Какъв край??? Той серопозитивен ли е?
Отказваш ли безплатното лечение, което ще ти бъде предложено ако случайно се окаже положителен резултат?
Колкото до алкоола и спирта в случая само вреди, защото опиянява съзнанието и води човек до рисково поведение.

5 човека ще умрат, защото няма да има повече лекарсто за тях, това е проблема! Не съмненията!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.