Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 08.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Притесненнови  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:54



Здравейте. От няколко месеца имам постоянно притеснения отностно една рискува случка която ми се случи.Преди това си бях правил тест за ХИВ и всичко ми беше наред. Случката е следната - С мой приятел взехме две момичета и те ми правиха френска любов с презерватив , но това което ме притеснява е ,че когато ги разменяхме се налагаше момичето да "масажира" члена ми , а 10 минути преди това беше пипала на моя приятел. Друго нещо което ме дерзае е че имаше една съвсем лека целувка с език за около 2-3 секунди при която съвсем леко си докоснахме езиците с момичето.
2 месеца след тази случка получих едно съвсем леко петънце на корема (около 2 см. ) което беше слабо зачервено , а също и една "плътна" пъпка (около 1 см. нещо като хрущиалче) която се намираше на врата ми там където свършва косата. Такава пъпка никога не ми се беше получавала през живота.

Има ли според вас реални рискове при моята случка , а също тези неща които съм ги получил като симптоми имат ли нещо общо с това заболяване и първична инфекция ?



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 14:49



Да сифилис, се казва. ТОй протича със симтоми пъпчици. Характерно при него е че се причинява от Спирогета която се разпространява във водна среда. Може да се приохване от чаша неизмита в кафене, от слунка дори и с презерватив и даже целувка.
Иначе секс историята ми хартеса, опиши някоя друга!
С твоя приятел нещо двамата не стре ли правили? А момичетата лизкаха ли си сливките?
Ей такива ртаботи обичма да чета тука!Браво!!!!



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 16:00



Minali sa niakolko mesetza, vmesto da se pritesniavash ia otidi si napravi pak test, nali zneash, che veche stavat za po 10 minuti v t.nar. KABKIS. Ne otlagai neshtata, predstaviash li si kolko po-leko shte spish ako zneahs, che ne si pozitiven. Prosto kato si smel v edno otnoshenie badi smel i v drugo

I kato izleze testa, otidi i na dermato-venerolog. Strahat poniakoga e po-goliam v sobstnite ni ochi, ot kolkoto v deistvitelnost.Aide stiskame ti paltzi



Тема Re: Притесненнови [re: eli]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 17:51



"ЕЛИ" Благодаря за излишният отговор който ми даде. Искам да ти кажа ,че съм доста запознат с нещата отностно тестовете и досега съм си правил някъде към 10 и се бях зарекъл ,че повече няма да ходя на никакви тестове , а просто ще спазвам правилата и ще си живея живота.

Искам някой който е компетентен да ми отговори точно на въпросите които съм поставил , а не да ми дава акъли да ходя на тестове !



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 17:54



Искам да допълна, че въпросната пъпка изчезна за 3 дни , а зачервеното петно по кожата и то изчезна след 2 седмици. Бях на Дерматовенеролог и ми обясни ,че ми няма абсолютно нищо , а просто ми е чувствителна кожата и затова ми се е зачервило това петанце.



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано29.03.07 19:00



Не се притеснявай, щом случката е ставала с презерватив. И от това масажиране няма защо да се притесняваш, въпреки че теоретично някой може и да каже, че ако твоят приятел е бил ХИВ+ и достатъчно количество негови течности са попаднали на ръката на момичето, то може ако ти имаш наранявания по мястото, което се масажира, има някаква вероятност това да се случи. Аз все пак не вярвам.
Онази пъпка или нещото, каквото и да е било, не е симптом за ХИВ инфекция.

______________________________



Тема Re: Притесненнови [re: julkata_]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 19:40



И аз си мислех теоретично за тази възможност , но все пак бяха изминали някъде около 15 мин. откакто тя спря да масажира него . ... И немога да си представя ,че толкова много количество секрет ще се отдели от него. А даже и да е така възможно ли е да живеят във външна среда цели 15 минути, като се има предвид че тя си е докосвала ръката и до други предмети ?



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
Авторpицap (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 21:38



следвайки тази логика, означава ли че при орален секс рискът е много голям?



Тема Re: Притесненнови [re: Жopo]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано30.03.07 00:15



Вчера ми разказаха адски нелепа история - разминава се лека кола с камион, хвръква парче джанта от него и се забива в тялото на шофъора. Гроба го видях по път за Търговище. Наскоро четох и лист с едни от най - нелепите смърти в световен мащаб... ще се възпра да изброявам. Още за вероятности? Това, че си си правил тест поне 10 пъти звучи и в двете посоки. Ама по - скоро, че мислиш после.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead


Тема Re: Притесненнови [re: sometimes_somewhere]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 04:46



Не . Мисля много на момента. Обаче съм кръсив мъж и имам много оферти от жени и просто сърцето не ми издържа да отказвам на такива. Знам рисковете и се мъча да ги свеждам до минимум, обаче все пак остават някой неясноти и искам да се информирам за тях. А нали знаеш ,че ако е писано гумата да изхваръчи от камиона или керемидата да падне от сградата бягане няма : ))
Мисля ,че човек трябва да спазва правилата и да прави каквото трябва ,а да става каквото ще !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.