Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 07.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: смутеннови [re: cмyтeн]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 11:52



Какво пък те кара да си потресен от инцидента с него?
Всеки ден умират по подобен начин и други хора...?
Просто живей своя живот и негледай кой умира, как смъртта била близо до теб.. :-)



Тема Re: смутеннови [re: cмyтeн]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано18.03.07 12:28



Лошото е, че обществото още приема ХИВ/СПИН, като прави асоциация със смърт. Ти го доказваш за пореден път.
В интерес на истината хората живеещи с ХИВ са по-позитивно настроени от някои хора, които говорят за смърт в този клуб. Ама мнооого повече!


Има терапия и ХИВ-серопозитивните живеят нормално. По-вероятно е някой, който си взима редовно лекарствата, да умре при катастрофа като Кембъла, отколкото от СПИН. То просто не се случва, ако човек се грижи за себе си.
Иначе-да, много неприятно е това с Кембъла, беше готин човек.
И все пак трябва да гледаме напред и да се грижим за себе си

______________________________


Тема Re: смутеннови [re: julkata_]  
Авторcмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 17:30



julka, при цялото ми уважение към теб и всички четящи форума, включително носителите на ХИВ, които не са си избрали сами да се заразят или не, смятам че на този етап от развитието на медицината, за голямо съжаление, взимането на медикаменти не може да предотврати развитието на ХИВ в СПИН. Поне до този момент не ми е известен случай на човек заразен с ХИВ, чрез взимане на медикаменти да не развие СПИН в даден момент. Но е истина, че при всички положения е нужна позитивна нагласа. Най-малкото защото може би моментът, в който ще бъде открит лек за този вирус е много близо. Силно се надявам, че ако това се случи скоро, ще бъде даден втори шанс на много хора!

А съм потресен от вчеращния инцидент, понеже неведнъж съм виждал Кембъла из София, а и предишната вечер гледах предаването му по ББТ, и после направо не ми се вярваше, че вече не е на този свят!



Тема Re: смутеннови [re: cмyтeн]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано18.03.07 21:46



Е добре, аз пък да ти кажа, че познавам много хора, които благодарение на медикаментите не са стигнали до СПИН в продължение на мнооого години. Ако си спазват режима и държат на здравето си могат да го постигнат. Все пак излизат все по-нови медикаменти, които са си възможност за хората, които са резистентни към другите.
Все пак не се знае какво ще стане.



______________________________


Тема олей това е!нови [re: cмyтeн]  
АвторKaтyнka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:54



Да тъова е! ако не е СПИН ще е бяс!
Дори и почрти оапване може да причини бяс. За разлика от СПИН който се развива вследствие на нелекувана ХИВ инфекция, при БЯС лечение в късен стадий няма, за целата е необходимо, да следиш клучето дали ще умре. Къде е кучето?
В кйой квартал се намира?
Според статистиката бяша е много широко разпространен в градове с бездомни улични кучета.



Тема И Кембъла умря! Лека му пръст и на него!нови [re: cмyтeн]  
АвторEлekca (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:56



Лека му пръст! на човека!



Тема защо? И твоите приятели ли те возят пияни?нови [re: cмyтeн]  
АвторГИнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:58



със 170 по Ленин???
Да да наистина трябва да си притеснен от този факт!



Тема аре стига си ръсил глупости!!!нови [re: cмyтeн]  
АвторПOTPECEHA! (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 10:04



В отговор на:

за голямо съжаление, взимането на медикаменти не може да предотврати развитието на ХИВ в СПИН. Поне до този момент не ми е известен случай на човек заразен с ХИВ, чрез взимане на медикаменти да не развие СПИН в даден момент.



ВИЖ скъпи, аз су7м серопозитивна от години, и си пия терапията, така броя на CD-4 летките ми е винаги над 250 и не мога да развия СПИН, тоива че не ме познаваш и не ти е извесатен случай в кучеката ти велосипедна компания, не значи че трябва тука да повтаряш милиони пъти измислици, които те карат да се съмняваш! Ми щом се съмняваш МРИ! Няма нужда да ме караш и аз да мра като ми внасяш съмнения...
Няма да развия спин и това е...
ОИще повече Имам приятелки дето са били в състояние на СПИН и вече са се подобрили... Тва кво ти говори бе?



Тема Виж кво:Лнови [re: julkata_]  
АвторCepoпoзитивнaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 10:07



Мнгом добре ме знаеш че съм серопозитивна, и искам да му спишиш на тоя бан, защото това че не е чул някъде и прочел че ако си взимам терапията няма да развия СПИНБ няма нужда да ми го пише тука!
ЯСНО?????
Тоя парцал къв е та ги ръси тея простотии?
Искаш ли да си спра терапията защото9 ти му оставяш мненията които ми казват че на някво си келешче карало коело ми казва че защо да я пия като ще стигна до СПИН?
Да сме наясно...!!!!
ОК!???





Тема Re: Виж кво:Лнови [re: Cepoпoзитивнaтa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано19.03.07 10:15



Вместо да обиждаш, можеш да обясниш на човека.
Няма правило, според което да му сложа бан.
А ти спри да обиждаш!



______________________________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.