Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 10.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: true]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 07:05



ми нали около 7000 не са се тествали и искат да си получат лечението



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: true]  
Авторtimmay (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 10:46



и аз бях изненадан доста, когато видях календара със записаните часове
но вероятно не са само за хив тест, там основната дейност е семейното планиране :)



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: timmay]  
АвторPaзтpeвoжeн и нaиcтинa мнoro я (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:05



А там като влезеш разбира ли целият коридор за какво си там или не?
И правят ли тестовете за хепатит и сифилис?



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: Paзтpeвoжeн и нaиcти]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:10



едва ли... едва ли и ще бяга после с ръце и ще вика: Бегай тоя е спинозен и ще мре млад без да съжелява тестващия се, или пък ще казва Честито нямате СПИН ако резултаъа е оптрицателен...
Но пък може да се случи... до сега е ставало!
Най донбре е в Ст град там кабинмета е 14 и е втория след вратата на коридора, и ако чакаш отпред и може да мине някоя с бяла престилка да те пита за кво чакаш, и тогава като и кажеш ами аз са СПИНА, се вижда как си извътра главата.
А пък в ХЕЙ има една Леля Нушка, там като и разкажеш кво си правил те го публикува в в. ШОУ че и е ниска заплата и да вземе хонорар. така често в сънбота се чете:
СПИНОЗНИ ПРАВЯТ ОРГИЯ В ИЗОСТАВЕНА КЪЩА
или
НАРКОМАНИ СЕ ДРУИСАТ ПОД НОСА НА ПОЛИЦИЯТА. ВЪЗМОЖЕН СПИН!

НО това не важи за избраното от тебе място де.



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: Paзтpeвoжeн и нaиcти]  
Авторtimmay (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:17



аписването на час предполага, че няма навалица, но дали са така нещата в действителност не зная
вероятно правят и другите тестове, но май е най-добре да звъннеш и да питаш :)



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: timmay]  
АвторЛykpeция (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 07:00



за кво да звъня и да се записвам като ще ми искат имена и ЕГН, което е незаконно!



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: timmay]  
АвторPaзтpeвoжeн и ядocaн!!! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 14:58



Не правят! Казаха, че само в РИОКОЗ и в "бившата вирусология" могат да ми направят други изследвания освен за ХИВ.
Значи неделя сутринта ставам и отивам 15 минути преди началото на работното време...



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: Paзтpeвoжeн и ядocaн]  
Авторkoйтo вeчe cи нaпpaви изcлeдвa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 20:17



Направих си ги най-накрая. Голяма анонимност, голямо нещо. Дори фалшиво име не може да остаявиш за по-сигурно че няма да се обърка с цифрите нещо.



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: koйтo вeчe cи нaпpaв]  
Авторmelexande (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 00:13



Отиди в Българска асоциация по семейно планиране на Дондуков 67. Аз там си правих теста, абсолютно анонимно е, няма да чакаш и няма нужда да си наркоман.



Тема Re: Ще ми препоръчате ли къде да си направя изследнови [re: koйтo вeчe cи нaпpaв]  
АвторAйka (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 06:14



За частните лаборатории това е факт!
Те те записват като си дадеш личната карта.
Сани си преценете колко удобно е това да си платиш сумнати пари за да ти покажат резултата по интернет.
За КАБКИС обаче това не е вярно!
там сами казваш година на раждане която може и да скриеш, и се подписваш на информираното съгласие че си съгласна да се изследваш за ХИВ. Може да сложиш друг подпис.
10 мин като ти вземат кръв резутата ти е готов.
Това че частните лаборатории изнудват за пари и ви искат личните данни е проблем не на този който дава баницата а на този който я взема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.