Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 23.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови  
Автор raztrevojen (непознат )
Публикувано16.02.07 13:56



Zdraveite!
Adski sum raztrevojen i po vsi4ko li4i, 4e nai-malko v sledva6tite 3 meseca, nedai Boje sled tova!, jivotut mi 6te e meko kazano 1 maluk ujas.
Ta vsi4ko zapo4na v4era - 1 friend predloji da si viknem kompanionka oba4e dokato pravehme standarten kondomut se skusa. 4udq se dali ne e bil star il i sme ostavili vuzduh bez da iskame, ili prosto e bil skapan ili ovlajnitelqt na Nivea e bil na mastna osnova i go e skapal...Vednaga sprqhme, ti4ah da se izmiq hubavo, sapun, spirt, ala bala, oba4e znaete kakvo e - ogromnoto pritesnenie idva vednaga sled tova. Znam 4e HIV se predava 4rez rani4ki po kojata - vuzmojno li e da sum se zarazil ako ne sum imal takiva rani4ki po instrumenta? Mislq 4e nqmah, oba4e se 4uvstvam ujasno. Pravim tova s kolegata za 1. put i se 4udim dali e golqm %-ut na platenite momi4eta v Sofia s HIV.
Jenata vika 4e bila 4ista, 4e se izsledvala na 3 meseca, imala daje 2 deca, dura bura...oba4e moje li da i' se vqrva?! I v takiva momenti na 4ovek mu se iska da si napravi sam testa i to vednaga, za da se uveri ima ili nqma problem.
Ta iskam va6eto mnenie po vuprosa. 6te sum vi blagodaren da go davate bez buzici, 6toto i bez tova mi e pove4e ot sduhano!



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.02.07 14:13



Е, в обществен форум винаги има риск от бъзици

, просто не им се връзвай.
Може жената наистина да не е ХИВ+. Щом веднага сте прекъснали акта рискът клони към нула, ХИВ не се предава лесно.
Има и миниатюрни ранички, които не се виждат.
Изчакай 3 месеца и отиди на тест.
За платените момичета не мога да кажа нищо определено, но предполагам че се пазят, де да знам.

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Автор raztrevojen (непознат )
Публикувано16.02.07 14:22



Ne znam kak 6te gi izdurja tezi 3 meseca! 6te sa edin ot nai-golemite mi ko6mari! Molq se oba4e ko6marut da svu6ri s testa, a da ne produlji v o6te po-golqm razmer sled nego.
Btw vuzmojno li e pri testa da me zarazqt s ne6to? 4uval sum kakvi li ne ne6ta za tezi testove. A ne mi se iska da si i pomislqm, no ako e +, kakvo se pravi?
Tazi 4enica, uj 30 i nqkolko godi6na ne znam kolko mnoga da i' imam vqra. Te vsi4kite i da sa bolni, ne biha si priznali, samo i samo pak da gi vikne6.
Mn me e qd 4e se navih na tazi prostotiq v4era i ne smqtam da povtarqm, ama stanaloto stanalo...



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.02.07 14:40



Не могат да те заразят при теста.
Ако е положителен, ще ти направят потвърдителен тест и после ще следят състоянието ти с изследвания през известно време. Когато ти паднат ЦД4 клетките, при желание от твоя страна можеш да започнеш терапия, която намалява вирусния товар. Това може да стане и след години. С тази терапия хората живеят години наред безпроблемно.
Абе не се шашкай.



Бах тая сигнатура!

Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Автор raztrevojen (непознат )
Публикувано16.02.07 14:52



Uuuuuuu, awe predpo4itam vaob6te nikoga da ne se stiga do + test ili terapii!!! Molq se da ne stigna do tam. A za 6a6kaneto - ve4e sum se 6a6nal.
I kvo po-to4no predstavlqva tozi test? Za kolko vreme izliza rezultata? 4etoh, 4e mojelo i sled 6-8 sedmici da se napravi, a da ne se 4aka 3 meseca. Ama to i sled 1 mesec 6te sum dostatu4no izperkal, a kamo li da 4akam celi 3!
I ima li PEP terapiq v BG? Kvi medikamenti se vzimat? 4etoh, 4e deistvala samo ako se po4ne do 72h sled riskoviq akt i 4e bila s mn gadni strani4ni efekti. Ma v BG mai nqma takiva terapii.
SHIT - ne mi se mre mlad!



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.02.07 15:02



Абе няма да мреш, спокойно! Не и от това.
Отиваш в КАБКИС /виж адресите в "Клубни правила и полезна информация"/, боцкат ти пръста и след 15 мин ти казват резултата.
ПЕП в България няма, за съжаление

Само за медицински кадри има, там нали рискуват при обслужване на пациентите.
Може и по-рано да отидеш на тест, за да се поуспокоиш, но гледай и след 3 месеца пак да го направиш, за да бъде сигурно.

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Автор raztrevojen (непознат )
Публикувано16.02.07 15:20



Че ще ходя ясно - няма какво др да ме успокои повече от един отрицателен тест!
btw аз не се притеснявам че ще мра от теста, адски много ме е шубе какво ще покаже самият тест...и какво бих правил ако резултатите не са каквито ми се иска да са.
Освен от положителен тест се притеснявам и за анонимността си и това доколко не е възможно да бъда заразен при теста.

Редактирано от raztrevojen на 16.02.07 15:23.



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.02.07 16:08



Анонимността ти е гарантирана в КАБКИС. Казваш си само годината на раждане, за да ти направят код. Не се притеснявай. Ще те накарат да се подпишеш, че си съгласен да се изследваш, но това не е проблем.
Няма да те заразят при теста, това са митове някакви.



Бах тая сигнатура!

Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 21:16



Да му се невиди, адски ме е шубе!



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано17.02.07 01:16



Няма да се шашкаш.

Бах тая сигнатура!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.