Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 12:45



Вече съм шашнат!



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se.нови [re: raztrevojen]  
АвторmustangGT (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 16:19



Добре разбрахме, че си се шашнал...
Съветвам те да непишеш "неми се мре млад" първо и най-важно тук четат и хора заразени с ХИВ, надали им е приятно да те четат...
и второ както Юлка ти каза има терапии, това е като вече като хронична болест



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:06



OK, mustang, vzimam si belejka! Prosto ne moga da opi6a kolko mi e sduhano i za tova sum go napisal tova.

Nqkoi ima li ideq kakvo e rabotnoto vreme na KABKIS?



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: raztrevojen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано18.02.07 01:09



Мустанг да каже ако знае до колко е. Аз знам, че започват от 9,00, което и кофти за хората, които са на работа. В събота и неделя не работят.



Бах тая сигнатура!

Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано18.02.07 09:08



9-12
13-16

Вече няма нужда Томов да ми падне!



Тема Re: Vuzmojno li e pri kusane na kondoma da sum se...нови [re: julkata_]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 16:25



Мерси!
А някой може ли да каже при евентуално заразяване, кога започват първите симптоми и по специално обривите? По кои части на тялото се появяват и сърбят ли?
Julka, ако имаш достоверно инфо по въпроса, ще съм ти благодарен да споделиш!

Междувременно се чувствам отвратително, не мога да се концентрирам, нито да си върша всекидневната работа, защото непрекъснато си мисля какво ми се е лепнало в онзи прокълнат за мен четвъртък и си представям колко различно бих го прекарал, ако можех да върна времето назад.





Тема Re: Спокойно, човек!нови [re: raztrevojen]  
АвторHacko (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 17:34



Виж сега, малко да те поуспокоя, че ти ми напомняш времето, когато и аз се бях побъркал като теб и бях откачил от притеснения. Хив не е лесен за предаване вирус. Освен това, по-трудно се придава от жена на мъж. Като добавим към това фактите, че е било еднократен инцидент, че веднага като си видял скъсания презерватив си прекратил акта и фактът че не знаеш Хив статуса на въпростана жена, шансовете са на твоя страна. Напълно очаквам резултатът ти да е отрицателен, а докато минат 3-те месеца гледай да се занимаваш с нещо друго и не мисли за това. И недей да четеш из Интернет колко процента са ти шансовете да си заразен - пак казвам - минимална е вероятността. Бъди здрав!



Тема Re: Спокойно, човек!нови [re: Hacko]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 00:10



Наско, благодаря ти за подкрепата!
Селно се надявам нещата да са такива каквито казваш, защото наистина започвам да изтрещявам и близките ми се чудят какво ми е, защото ме е шубе да им кажа. Притеснява ме, че от вчера имам едни малки зачервявания, прилични на дребна шарка, в областта на корема а днес 1 и върху едната ръка, които сърбят около 1/2 час, а после постепенно изчезват до 1 ден. Нямам пъпки на друи места а сега май дори спряха да излизат. Надявам се всичко да е наред!



Тема Re: Спокойно, човек!нови [re: raztrevojen]  
Авторraztrevojen (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 00:20



ПС: Въпросните пъпчици дори не са много, но бера голямо шубе честно казано в момента... Поне докато не отида на тест и той не ми каже, че съм чист(дал Бог!). А иначе, дали развитието на антитела зависи от метаболизма на човек? Понеже съм с бърз метаболизъм и мисля, че в най-лошия за мен случай може вече да съм ги развил...

И мисля да се изследвам до 1 седмица, като се надявам това да ме поуспокои малко, т.е. надявам се да получа отрицателен резултат на първо време, пък после ще бера още шубе до 2. резултат. Понеже и в интернет четох, че въпросните антитела започват да се отделят от няколко дни, до 2 месеца след рисковия контакт.

Наско, и всички останали, пожелавам здраве и на вас! А на Наско да му се връщат "тъпкано" пожеланията!



Тема Re: Спокойно, човек!нови [re: raztrevojen]  
АвторHacko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 00:21



Не се притеснявай. Пъпките не са типичен симптом, а и не се появяват толкова рано. Ако въобще се появят симптоми това става от 2 до 6 седмици след заразяването и отшумяват от самосебе си. Но няма да ти кажа какви точно са симптомите, за да не ти пълня главата с излишна информация, тя и без това е препълнена. Изчакай спокойно 3-те месеца, направи си тест, ще видиш, че е отрицателен и този инцидент нека ти бъде обеца на ухото. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.