Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 19.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TEST  
Авторanonimen111 (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 20:55



moje da prozvu4i malko tupo no,moje li 16 17 godi6no mom4e da si napravi sam test za SPIN anonimno ,ili trqbva da e navur6il 18 godini.TNx za otgovora !





Тема Re: TESTнови [re: anonimen111]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано12.12.06 22:29



Само пълнолетни хора могат да ходят сами. Непълнолетните-с придружител





Тема Re: TESTнови [re: julkata_]  
Авторanonimen111 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 14:47



seriozno li ? kade moga da pro4eta tova,kakto i informaciq za testa i procedurata ?



Тема Re: TESTнови [re: anonimen111]  
Авторmustang GT (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 17:28



Отиди и кажи дата на раждане с която ще излезне, че си на повече от 18 и готово





Тема Re: TESTнови [re: mustang GT]  
Авторanonimen111 (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 13:13



moje li nqkoi po kompetenten po vuprosa mi da mi pomogne?





Тема Re: TESTнови [re: anonimen111]  
АвторMъдъp acy (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 21:07



Ноу ит ийз инпъсибъл! Фърст трай то райт бългериън уит сайрилик.!

Тен аскт стюпид куесчън!!!!!!!!



Тема Re: TESTнови [re: anonimen111]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано14.12.06 21:36



Мустанг правилно ти го каза-опитай така. Отиваш в един КАБКИС. Адресите можеш да видиш


Процедурата е следната:
Ще те консултират преди да ти направят теста, ще те питат дали си имал рискови контакти, ти ако искаш ще отговориш. Можеш да ги питаш каквото те интересува. След това ще те попитат коя година си роден, за да ти направят персоналния код. Спокойно си сметни кой набор трябва да си, за да си примерно на 19 години. Ако пък изглеждаш по-голям за възрастта си-още по-добре.
След това ще ти дадат да се подпишеш, че си съгласен да ти се направи тест. След това ще ти вземат кръв от пръста и ще изчакаш 15-тина минутки, докато ти кажат резултата. След като ти кажат резултата, ще ти кажат да ползваш презервативи и може да ти дадат безплатни такива.
Това е всичко Успех!



Тема Re: TESTнови [re: julkata_]  
Авторanonimen111 (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 17:26



e dobre togava kak tova 16 godi6no mom4e e otkrito 4e e hiv pozitiven ? ima li ne6to publikuvano,pisano i t.n po tozi slu4ai ? ako ima daite da pro4etem !



Тема Re: TESTнови [re: anonimen111]  
Автор samel (непознат )
Публикувано15.12.06 18:11



Мило дете ,това е само статистика,аниномността се запазва.По какъв начин е бил открит(а) знаят само докторите ,които са го открили и тези които го лекуват.Нали за това са тези центрове за анонимно изследване! За какви публикации говориш? Последвай съвета на хората, които ти ги дадоха преди или просто сподели с родител и иди с него на теста.Това е решението на проблема ти .Друг начин няма!Бъди здрав ! Пожелавам ти да имаш отрицателен тест и притесненията ти да са били напразно!





Тема Re: TESTнови [re: samel]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано15.12.06 23:29



Е аз пък мога да дам някакво предположение за регистрирания малолетен.
Най-вероятно е "хванат" при работата на организациите занимаващи се с употребяващи наркотици.
16 години си е тъкмо възраст за някое "пробвало" в неподходяща компания хлапе.

Ех, Томов да ми падне!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.