Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 26.04.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Помогнете ми, имам нужда от съвет!  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано04.09.06 13:03



Тази тема е сериозна. Целта е да помогнете на мен този път. Според отговорите ви аз ще реша какво да правя, да не кажа, че направо ще решите големия проблем на моя живот, а именно-ДА ИМАМ ЛИ БЕБЕ, ЗАЧЕНАТО ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ, ИЛИ НЕ?
Какво рискувам? Рискувам ли изобщо? Да го направя ли без да се притеснявам, че моят бойфренд ще ми го лепне? Да се притеснявам ли за ХИВ статуса на бъдещото си дете?
Чакам вашите съвети, съвсем сериозни и изчерпателни, както и защитените ви тези, независимо дали отговорът е ДА или НЕ.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано04.09.06 13:16



Юлке,извинявай но нали според Био шанса бойфренда ти да ти лепне ХИВ е 0.01%?
Кое те тревожи тогава,ето мен ме оправихте вече,че не съм ходил на уроците по биология,но Сашето Копчев е посещавал и е голям талант.Имаш ли му доверие,Юлче?Вярваш ли на процентите ,които драска във всеки възможен форум???Ми аз не вярвам,мила,повечето хора са се заразили от първия контакт.Да не кажа почти всички.
Моя съвет е да го направиш Ин Витро.

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 14:21



Zna4i,
ne znam kakwa e werojatnostta, prijateljat ti da ti lepne HIV infekzija- spored lekarite na zapad statisti4eskata werojatnost e njakade okolo 0,03- do 5 %. Ama na staKmistikata njamaj mnogo dowerie. Werojatnostta, ako majkata e seropositivna, wirusat da se predade i na deteto e pri saotwetnoto le4enie po wreme na bremennostta okolo 2 %. Ako ne se prilaga profilaktika opasnostta ska4a na 15- 30 %.
Konkretno po twojat wapros ne moga da ti dam otgowor. Ako seriozno iska6 da razbere6 ne6to po tozi wapros- pi6i mi. 6te se razrowja iz nemskite i anglijskite web site-owe.
I dwata ezika gi wladeja otli4no, taka 4e moje i da namerja ne6to :)



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Anonimen]  
АвторБeйзбoлиcтa* (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 14:34



Анонимен,аз пък владея до съвършенство изкуството да се ядосам на подобни цитирани проценти.Задръж си ги за себе си понеже тука влизат пубертети и се радват на подобна помия и всеки,прочитайки ги би си казал"аве ае беее то вероятността е минимална.."и знаеш ли какво ще настане ,драги ми при обкръжение като страни от бившия Съветски Съюз.
Само в Украйна има регистрирани 300 000 заразени.
В страница като нашата,където секса е все още нещо мръсно и срамно и родителите не разговарят с децата си и тийнейджърите биват принудени да се просвещават от форуми и от улицата нека поне ние,по-възрастните и запознатите им спестим подобни статистики и простотии,които не Могат а Ще бъдат грешно изтълкувани особено при наличието на ниската сексуална култура тук!!!
Не говоря като активист
Нито като дисидент!
Това е изказване на бъдещ баща!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Бeйзбoлиcтa*]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано04.09.06 15:06



Добре де, ама аз искам бебе от него, а в България няма възможност...
Дори да има риск 50% /да кажем/, може да изляза късметлийка. Предполага се, обаче, че няма да стане от първия път това бебе... значи трябва да повторим, че и да потретим може би...



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 15:17



"Добре де, ама аз искам бебе от него, а в България няма възможност... "
Julke, sorry no ne razbrah- za kakwo njama wuzmojnost w Bulgaria. A kolkoto do tezi prozenti, deto gi zitira6: 50 % e OGROMNA werojatnost, ne misli6 li. NE priemaj dumite mi kato zaja6dane- kazwam ti go s dobri 4uwstwa.



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Anonimen]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано04.09.06 15:33



Знам, аз слагам доста отгоре, за всеки случай


В България не можем да си направим бебе, в чужбина има възможност, науката напредва и може по принцип.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
Автор-beizbolista- (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 15:35



Защо не може в България?



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: -beizbolista-]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано04.09.06 16:24



Защото тук няма един уред /така да го нарека/, който се използва, за да се извърши така наречената процедура "sperm washing". Това е процедура, при която сперматозоидите се отделят от семенната течност, за да се избегне инфектиране /понеже, както знаеш, вирусът е в тази течност/. След това се прави инсе, за да забременее жената.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
Автор-beizbolista- (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 17:11



A bi trqbwalo ne samo da ima,a i da e bezplatno za dwoikite ,koito jelaqt da imat dete po tozi nachin!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.