Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 13.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Бeзизxoднa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано12.04.07 08:28



Абе мацко, не виждам жената да е писала регистрирана, не реагирай така



______________________________


Тема Идеята енови [re: elia]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано12.04.07 08:31



бебето да е от определен мъж

, иначе донори много има.

______________________________


Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
АвторHaивнa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 09:06



Само ътябва да внимаваме, чия мозъчна клетка /както тя се изказва/ породи мнение виски жени на серопозитивните да ползват роднитете им за да запазят здравето си и това на детето. Няма и от нейна страна точен отговор дали е въпросната която познаваме с мненията и по темата СПИН и ХИВ. Трябва да се внимава кой ни съветва от кой да родим децата си.



Тема Re: Идеята енови [re: julkata_]  
АвторУxaпaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 09:47



Искаш ли да ти напомня нещо?
Ето какво съветва въппросната:

В отговор на:


Единственото, което не мога да разбера, свързано със страха от спин е... защо да му се невиди страхуващите се от спин не вземат да решат въпроса веднъж завинаги и не се кастрират. Така няма да имат сексуални щения, няма как да се заразят със спин по сексуален път и няма как да го предадът на друг човек.




На нея и е ясно какви са идеите. Въпроса е в решенията които предлага!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Meli]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 12:27



А прави ли се някъде такова нещо и ако да, не може ли да се уреди по някакъв начин? Ако се прави някъде по света не може ли да започне да се прави и тук и какво е необходимо за да се постигне това?



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: P.]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.04.07 13:56



Естествено, че се прави в други страни. Правено е над 7000 пъти вече в различни страни.
И ако прочетеш пълната тема ще видиш до къде се простират възможностите в България за сега и какво още е необходимо да се случи най-после.

Липсва PCR тестът с които се доказва, ме промитият материал е безопасен за да се извърши после инсеминация или някой от видовете инвитро.

Вече няма нужда Томов да ми падне!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
АвторУaпaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 17:15



т.е. пак опираме до некадърността на Дани Бешков който както казаме се занимава с поведениято на циганите, младите опра и хомосексуалистите но не и с това с което трябва.
Но никой не забелязва тези негови научни наклонности и не им обръща внимание защо PCR тестовете за HIV не се правят нормално!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Уaпaнa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано12.04.07 21:06



Изискваният тип PCR тест никога не е бил правен в България и тепърва се търси начин да се финансира закупуването на консумативи за него и заверяването на резултатите в лаборатории-образци.

Истинският проблем е, че въпросът е оставен за решаване на нуждаещите се, а великите медийни звезди не сеп ангажират с нищо конкретно освен тупане по рамото за добрите намерения. Не, че после няма да се тупат в гърдите каво добро дело се е случило у нас и колко сме били напред благодарение на тяхното величие.
В крайна сметка става дума за едни 10-15000 лева, които ще стигнат за една серия на извършване на манипулацията за двойките искащи деца по този начин. Но самите хора нямат възможност да си платят тези средства.

Вече няма нужда Томов да ми падне!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
АвторУxaпaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 04:03



Сега, само недей да казваш че този PCR е ралзичен по методология, определено не е. А липсват китовете само.
Да обобщим:
Дани Бешков и неговия екип место да се занимава с поведениято на Хората могат преспокойно да си ги купят, защото пари от ГФ остаат и се чудят как да ги раздават на СИЯ и Мия
Колкоъо до звездата с микрофона, да при помним участието и:


те е оставила на сморешение и други проблеми не само този!
1. Вкарването на нови медикаменти в позитивния списък
2. Списък на лекарите обучени да работят с ХЖХ.
3. Състоянитеот на ИБ в гр. София.
4. Корекция на дневния примем
5. и не на последно място липсата на ПЕП!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано13.04.07 08:48



Ами аз ако ще давам 15 000 лв тук, по-добре да отида в чужбина с тези пари, не е ли така?!



______________________________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.